Přeprava těžkých zásilek: Na koho se obrátit? A co vše zajistit?

10.10.2019 | autor: Redakce PŽ

V podnikatelském světě nastávají různé situace, při kterých je nezbytné využít služeb i dalších společností. Potřebujete přepravit těžkou techniku na stavbu, nicméně se jedná o trasu dlouhou desítky kilometrů? V takovém případě vás zajímá, jak přeprava těžkých a nadměrných zásilek probíhá. V následujících řádcích vám o tom prozradíme více a představíme vám i společnost, která vám dokáže všechno potřebné zajistit.

Jestliže chcete někoho na nadměrnou přepravu, využijte služeb profesionála jménem Easy Logistics s.r.o., která vám poskytne přepravu těžkých a nadrozměrných nákladů. Stejně tak zajistí doprovod, bez něhož se nadrozměrná doprava neobejde, a to všechno s ohledem na co nejnižší náklady.

Kdy využijete nadrozměrnou přepravu?

Situací je opravdu několik. Nadrozměrná přeprava vám přijde vhod, pokud plánujete přemístit z místa na místo pásovou a kolovou techniku, stavební stroj, zemědělské stroje, konstrukce, generátory, rámy, turbíny, hřídele a další velké zásilky. Easy Logistics s.r.o. vám zprostředkuje přepravu nadrozměrných nákladů do hmotnosti až 53 tun. Postará se o vás tým specialistů, který má dlouholeté zkušenosti a je schopen vyhovět vašim požadavkům a potřebám.

Potěší vás i skutečnost, že přeprava nadrozměrných zásilek nemusí být jen v rámci České republiky, protože firma Easy Logistics s.r.o. je schopna sehnat povolení i do dalších evropských zemí, a to díky partnerům, které v daných státech má.

Jaké rozměry může mít náklad?

I společnost Easy Logistics s.r.o. je limitovaná. Přeprava těžkých nákladů může proběhnout jen za předpokladu, že je zboží dlouhé maximálně 22 metrů a široké maximálně 6 metrů. Současně je nezbytné dodržet i maximální výšku, která je stanovena na hranici 4,5 metru.

Potřebujete tedy důkladně naplánovat přepravu těžkých zásilek? Tak už víte, na koho se v této oblasti obrátit.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.