Studium MBA na prestižní Cambridge Business School

1.12.2015 | autor: Redakce PŽ

Studium MBA na prestižní Cambridge Business School

Každý úspěšný člověk se neustále vzdělává, aby neustrnul ve svém vývoji. Mezi manažery se v současné době se těší velké oblibě studium programů MBA. Vzdělání na prestižní škole přináší studentům řadu profesních výhod, mezi něž patří znatelné zvýšení vlastní hodnoty na trhu práce, získání zkušeností od nejlepších profesionálů v oboru nebo navázání nových kontaktů. Kvalitní vzdělání v prestižních oborech nabízí například vzdělávací instituce Cambridge Business School, která poskytuje studium v českém jazyce.


Manažerům na míru – programy MBA

Studium MBA (Master of Business Administration) je určeno pro ty, kteří chtějí získat náskok před ostatními. Nabízí všem účastníkům rozvoj manažerských dovedností a klade důraz zejména na praxi. Skládá se z deseti specializovaných profesních programů MBA. Vybrat si tak můžete zaměření, které vám pomůže ve vašem kariérním růstu. Programy MBA jsou uzpůsobeny kromě tradičního managementu i pro oblasti veřejné správy, zdravotnictví nebo financí, kde díky zkušeným lektorům získáte opět nový pohled na danou problematiku.

Na začátku cesty – program BBA

Cambridge Business School nabízí také méně známé vzdělání BBA  (Bachelor of Business Administration). Jak lze z anglického názvu odvodit, jedná se o nižší stupeň profesního vzdělání, jehož absolventi se v rámci studia zorientují v základech managementu. Tento program je uzpůsoben pro uchazeče se středoškolským vzděláním a pro ty, kteří mají minimální praktické zkušenosti. Jak nabyté vědomosti převést do praxe se následně naučí v navazujících programech MBA.

Exkluzivní právní vzdělání – program Executive LLM

Ve všech programech je studium zaměřeno na praxi, výjimkou není ani právo. Executive LLM je program specializující se na obchodní právo. Absolventi si prohloubí znalosti v oblasti soukromého práva a získají přehled o právních předpisech, které souvisí obchodní a podnikovou praxí.

Prestižní titul MBA za jeden rok

Cambridge Business School poskytuje velice efektivní formu výuky, a proto lze prestižní manažerský titul MBA získat během dvou semestrů, které dohromady trvají jeden rok. Výuka probíhá vždy v sobotu (4x do roka). Právě časová flexibilita studia je pro mnohé studenty klíčový faktor, protože většina z nich je vytížena náročnou prací a studium tak mohou přizpůsobit svým možnostem. Studovat lze díky modernímu e-learningovému systému odkudkoliv. Stačí jen počítač a chuť se zlepšovat.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.