Za jak dlouho může být sjednané cestovní pojištění

1.7.2016 | autor: Redakce PŽ

Plánujete cestu do světa a za tímto účelem vás zajímají i možnosti spojené s ochranou na vašich cestách? Zde pomůže cestovní pojištění do zahraničí. Jedná se o pojistku, která může nabídnout nejenom pojištění léčebných výloh, ale i zavazadel, vaší odpovědnosti, nebo dalších různých věcí. A jak sjednat tu správnou? Využijte srovnání cestovního pojištění, díky čemuž si můžete sami vybrat požadované varianty.

Sjednáno můžete mít za pár minut

Není nic neobvyklého, že lidé nechají sjednání pojistky doslova na poslední chvíli. A tak cestovní pojištění na hory sjednávají ještě před přejezdem hranic a pojistku na dovolenou při cestě na letiště. Naštěstí není problém sjednat si cestovní pojištění online, díky čemuž lze mít odpovídající ochranu během několika minut. Déle skutečně není třeba čekat, jelikož si prostřednictvím počítače, ale třeba také tabletu nebo mobilního telefonu jednoduše navolíte jednotlivé parametry, jaké má třeba vaše cestovní pojištění do EU mít. Následně už jenom vyplníte několik důležitých informací o vás samotných a pojistka může být sjednána. Posledním krokem už může být jenom vytištění informačních kartiček, které je dobré mít při sobě.

Zajímavá je také cena

Není to jenom obdivuhodná rychlost, která je samozřejmostí, a to ať už jedete do EU, nebo sjednáváte cestovní pojištění mimo EU, třeba do Albánie. Je to také cena, se kterou je tato varianta sjednání spojena. Když se rozhodnete využít online uzavření smlouvy, můžete mít jistotu, že sjednáváte nejlevnější cestovní pojištění, které dnes na našem trhu vůbec je. A kde ho vlastně najít? My rozhodně doporučujeme web Porovnej24.cz, který je určitě jedničkou na celém pojistném trhu. A to nejenom pro ty, kteří chtějí mít sjednané nejlevnější cestovní pojištění online, ale i pro ty, kteří si chtějí navolit parametry pojistky.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.