Ostrov Hamilton: nejlepší práce na světě

20.2.2009 | autor:

Ostrov Hamilton: nejlepší práce na světě

Představte si bydlet šest měsíců v krásném luxusním hotelu tak za čtyři, pět milionů dolarů, přímo na konci Hamiltonova ostrova s výhledem na Pacifik. Cestovat po ostrovech, zkoumat vše, co nabízejí, a snažit se přilákat na ně více turistů. To vše za sto padesát tisíc australských dolarů, což je v přepočtu asi dva miliony korun. Tak právě takovouto práci nabízí úřad pro turismus australského státu Queensland.

Požadavky? Plavání!

Požadavky na kandidáty přitom nejsou nijak závratné: nemusejí mít žádné zvláštní vzdělání ani zkušenosti v oboru. Musejíí ale umět výborně plavat, potápět se a vůbec milovat všechny vodní sporty. Jediným předpokladem je výborná angličtina.

Všichni, kdo mají o práci zájem, musí poslat motivační video s argumenty, proč si myslí, že právě oni jsou těmi pravými na nabízené místo. Asi v polovině května pak bude deset vybraných spolu s jedním, kterého vyberou návštěvníci oficiálních stránek Velkého bariérového útesu, pozváni na ostrov k pohovorům.

Žít si jen tak "lážo plážo"...

Uchazeč, který u pohovorů uspěje, bude nejen žít zdarma na ostrově Hamilton v jednom z luxusních hotelů, ale dostane k dispozici i golfové vybavení, automobil a věci potřebné k vykonávání práce. Uhradí se mu i výlohy spojené s cestou. To vše výměnou za pár povinností: fotografování ostrova a jeho odlehlých částí, psaní deníku a točení videí.

Není proto těžké uvěřit slovům Jonathana Sloana, pracovníka turistického centra v Queenslandu, který situaci komentuje takto: „Je to nejlepší práce na světě. O tom nemůže být pochyb.“Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář
Hodnocení: 0
Vložil: aaůůůůíííhhh Neregistrovaný | 2009-11-09 18:29:13
bezváááá ůůůůůů to chci taky
Hodnocení: 0
Vložil: eau Neregistrovaný | 2009-11-09 18:28:00
bezvááá
Hodnocení: 0
Vložil: Hamilton Neregistrovaný | 2009-04-30 12:28:56
Jen pro upresneni, vybrany kandidat nebude zit v luxusnim hotelu, ale v tripokojove vile zvane Blue Pearl a k dispozici nebude mit auto, protoze auta tu nemame. Jako dopravni prostredek se tu pouzivaji stejna vozitka jako na golfovych hristich. Ziji na Hamilton Island uz dva roky a mohu vrele doporucit.
Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.