Kde najít sázkového poradce, jehož tipy skutečně fungují

31.3.2021 | autor: Redakce PŽ

Schopnost předem zjistit, kdo s největší pravděpodobností vyhraje sportovní utkání, je svatým grálem většiny lidí, kteří se snaží přivydělat si nějakou tu korunu kurzovým sázením. Zjistit a analyzovat všechny faktory, které mohou ovlivnit výsledek zápasu, je ovšem velmi těžké a náročné na čas. Proto se také většina sázejících, kteří nechtějí stále jen prohrávat, obrací pro pomoc k sázkovým servisům, které nabízejí tipy na výhodné sázky. Nestačí totiž pouze zjistit, kdo vyhraje. Je nutné najít zápas, který má dostatečně výhodný kurz, aby se sázka vyplatila.

Férové sázkové poradenství

Rozhodl jsem se vyzkoušet sázkový servis, který podle recenzí paří mezi nejférovější služby podobného typu u nás - Robstark.cz a jeho klub Sázej s Robem - zkušenosti jeho uživatelů si jej totiž nemohou vynachválit. Již po prvním přihlášení jsem byli překvapen rozsahem možností, které jsou zde k dispozici. Kromě samotných tipů na výhodné sázky, podpořené důkladnou sportovní analýzou, jsou zde k mání i již sestavené tikety a dokonce i tipy na live sázky prostřednictvím uzavřené Telegram skupiny. Sázkaři zde mají přístup k mnoha informacím ohledně sázkařských taktik a systémů, money managementu či investování. K dispozici je i Youtube kanál, kde najdou sázející obrovské množství informací. Prohlédnout si můžete i dlouhodobé statistiky, ze kterých vyplývá dlouhodobá ziskovost 9 - 23 %, což je srovnatelné například s investováním do akcií.

Jakých výsledků jsem dosáhl

V klubu Sázej s Robem jsem od ledna loňského roku. Sázel jsem převážně hokej a evropský fotbal. Hodně jsem také využíval live sázky. Pochopitelně, nebyly to samé výhry. Kapitál 1000 Kč, který jsem si na test vyčlenil, jsem však za 15 měsíců rozmnožil na 1168 Kč, díky čemuž se mi investice do sázení skvěle vyplatila.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.