Koníčky, které se mohou pěkně prodražit

3.10.2018 | autor: Redakce PŽ

Koníčky, které se mohou pěkně prodražit

Každý člověk má nějaké koníčky, které jej baví, naplňují a které rád dělá ve svém volném čase. Někdo dává přednost například aktivnímu sportování, jiný zase raději odpočívá, sleduje filmy či seriály. Některé se však mohou pěkně prodražit.

Poměrně drahým koníčkem je hraní pokeru

Mnozí lidé hrají poker jen pro zábavu s kamarády, ti méně informovaní jej dokonce stále považují za hazard, což není tak úplně pravda. Možná ani netušíte, že se touto populární karetní hrou dokáží profesionální hráči ve světě i v České republice velice slušně uživit. Pořádají se malé ale i obrovské pokerové turnaje, kde je vstupné klidně ve statisících, a kde vám případná výhra může pořádně změnit život.

Takto drahá zábava už pak samozřejmě není pro každého, jsou ale známé i případy, kdy si doslova rekreační hráč na vysoké startovné půjčil nebo se složil s kamarády, štěstí mu bylo nakloněno a získal velice slušné „kapesné“. Z podobných rekreantů mají největší radost profesionálové, kteří mají zkušenosti, svou hru důkladně zanalyzovanou a přesně vědí, jak se v odlišných situacích zachovat.

Samozřejmě ani to není zárukou úspěchu, šance jsou však mnohem vyšší. Dobrým tréninkem je online poker, kde se různé vychytávky patrně naučíte rychleji než návštěvami turnajů do profesionálních heren.

Oblíbeným koníčkem jsou i online casina, s těmi však opatrně

S příchodem podzimu a sychravého počasí hledají lidé různé způsoby, jak zahnat nudu a jak si zkrátit dlouhou chvíli. Od sledování filmů, seriálů videí na YouTube nebo kauz typu Kazma vs. Leoš Mareš se stále oblíbenějšími stávají i online casina, kde můžete hrát jak pro zábavu, tak o peníze.

Při hře o reálné peníze však postupujte opatrně a rozhodně se nepouštějte do nějakého většího hraní o vyšší částky, pokud si to nemůžete dovolit. Nejlepší volbou bude nastavit si sebeomezující limity, kde zadáte částku, kterou jste ochotni obětovat. Původně nevinné hraní by se totiž mohlo transformovat až do stavu, kdy se budete snažit prohrané peníze co nejrychleji vyhrát zpět, což rozhodně není ta správná cesta. Ano, skutečně až tak se mohou některé koníčky prodražit.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.