Podle čeho vybírat nejlepší kolagen?

Podle čeho vybírat nejlepší kolagen?

Přemýšlíte nad užíváním kolagenu pro krásnější a zdravější pokožku, vlasy a nehty, ale i správně fungující klouby a vazy? V takovém případě je nesmírně důležité vybrat ten správný přípravek. Proč je kolagen tolik důležitý a v jaké podobě je nejlepší ho doplňovat? To se dozvíte v tomto článku.

více

Zpříjemněte si léto recepty Heinz!

Zpříjemněte si léto recepty Heinz! Originální recepty, které připravila společnost Heinz ve spolupráci s Filipem Sajlerem. TV-kuchař známý z dua Kluci v akci použil při jejich přípravě unikátní produkty Heinz a vytvořil sérii zdravých, rychlých a chutných pokrmů inspirovaných Středomořskou kuchyní. S Heinz ochucenými rajčatovými protlaky a pyré si je nyní můžete uvařit i Vy.
celý článek komentářů (0)

Komáři útočí aneb Jak pořídit správný repelent

Letošní chladné jaro, vydatné deště a četné lokální záplavy způsobily přemnožení komárů, kteří jsou ještě agresivnější než v předešlých letech. Zákeřný hmyz může člověku způsobit vážnou alergickou reakci, či na něj přenést některé z nebezpečných onemocnění. Účinnou ochranu představuje správně zvolený repelent. Jak takový repelent vybrat a na co si dát při jeho nákupu pozor? Zde je několik rad, které vám pomohou zorientovat se v široké nabídce přípravků.
celý článek komentářů (0)

Zážitkové bio odpoledne pro celou rodinu

Pražská Ladronka hostí v pátek 25. června zážitkové zábavné odpoledne „Poznej svého ekofarmáře aneb Ekofarmaření s příběhem", které je určeno pro rodiny s dětmi a všechny zájemce o inspiraci bio životním stylem.
celý článek komentářů (0)

Prožijte letošní léto s pravou českou Desítkou z Krušovic!

Také se vám už stýská po dlouhých a vlahých letních večerech strávených u příjemného posezení na venkovní zahrádce vaší oblíbené restaurace či hospůdky? Patříte k těm mnoha, kteří si nedokážou horké letní dny představit bez sklenice dobrého zlatavého moku? Právě pro Vás uvádí v těchto dnech Krušovice na trh nové desetistupňové pivo Desítka.
celý článek komentářů (0)

Tyčinky Maxi Nuta

Plochu tří set fotbalových hřišť by pokrylo 500 milionů müsli tyčinek FLY, vyrobených od roku 1997 do nynějška českou společností RUPA. Tyto dlouholeté zkušenosti s vývojem a výrobou, spolu se znalostmi potřeb zdravé výživy, stály u zrodu řady nyní deseti druhů tyčinek Maxi Nuta. Jejich základem jsou kombinace ořechů v různých druzích, doplněných ovocem a medem. Zavedení tyčinek Maxi Nuta do výroby trvalo přibližně rok a znamená nyní pro firmu meziroční nárůst tržeb v tuzemsku o 35%. Tato pozitivní čísla jsou pro firmu a její zaměstnance důležitá i proto, že ořechové tyčinky Maxi Nuta zaznamenaly velký úspěch také u odborníků na letošní největší výstavě privátních značek PLMA v Amsterdamu. Tyčinky se během prvního pololetí 2009 podařilo umístit do nabídky většiny velkých obchodních potravinových řetězců v ČR a SR.
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.