Domácí zdravotní péče. Profesionálně, komplexně a v pohodlí domova

Domácí zdravotní péče. Profesionálně, komplexně a v pohodlí domova

Domácí zdravotní péče, která je poskytována přímo v pohodlí domova, je stále populárnější, a to i díky pandemii koronaviru. Lékaři i pacienti si mnohem více uvědomují význam a výhody tohoto typu léčby. Specializované agentury proto nyní nabízejí širokou škálu zdravotních služeb, včetně náročných procedur, jako je například péče o pacienty závislé na plicním ventilátoru nebo dialyzační jednotce, to vše v domácím prostředí.

více

Jak může běžný člověk ušetřit za energie?

Jak může běžný člověk ušetřit za energie?

Zdá se vám, že účet za energie stále roste? Možná to není jen zdání. Příčin může být mnoho. Uvědomujete si například, kolik zařízení v dnešní době potřebuje ke své funkčnosti elektřinu? Spočítejte si, kolik jich máte v obývacím pokoji nebo kuchyni. Dnes máme desítky moderních přístrojů a všechny musí být zapojené do elektřiny, případě je aspoň pravidelně dobíjíte. Přesto existují způsoby, jak za energie ušetřit.

celý článek komentářů (0)

Funkční oblečení je parťák k jakémukoliv sportu

Funkční oblečení je parťák k jakémukoliv sportu

Sportování se stalo naším nejlepším kamarádem. Je to skvělé, vždyť nás na každém kroku láká rychlé občerstvení, kterému se snažíme vyhýbat. I když někdy podlehneme, díky sportu nezdravé kalorie zase rychle spálíme. Ať už vykonáváte jakýkoliv sport, děláte něco pro své zdraví. Jenom tedy nezapomínejte na oblečení, a to zejména v chladnějších dnech, protože jen to vás ochrání před případným nachlazením.

celý článek komentářů (0)

Začínající zubní kaz? Zkuste léčbu bez vrtání

Příšerný zvuk vrtačky je hlavním důvodem, proč se lidé bojí zubařů. Vrtání není příjemným zážitkem a každá příležitost pro jinou léčbu je vítaná. Ze začátku musíte překonat strach z návštěvy specialisty a hlavně si co nejdříve všimnout problému.

celý článek komentářů (0)

Hotel Čertousy – svatební hostiny a firemní akce na úrovni

Život není spojen pouze s prací a každodenními starostmi. Čas od času je pestřejší. Když dojde na uspořádání svatby, rodinné oslavy anebo firemního večírku, vše je veselejší. Samozřejmě se pokládá otázka. Kde se budou akce konat? Samozřejmostí je příjemné prostředí, reprezentativní vzhled budovy a okolí i zajištění ubytování.

celý článek komentářů (0)

Jak se počítá odškodnění bolesti při dopravní nehodě v roce 2018

Stali jste se účastníkem dopravní nehody, kterou jste nezpůsobili? A rádi byste získali odškodnění újmy na zdraví u pojišťovny viníka dopravní nehody? V tom případě vás pravděpodobně zajímá, jak na určení výše odškodnění bolesti.

celý článek komentářů (0)

TANTRA MASÁŽE PRAHA - SVĚŘTE SE DO RUKOU PROFESIONÁLŮ

Přečtěte si, co je tantra masáž, k čemu ji lze využít a jaké kurzy tantra masáže Praha poskytuje. Naučte se tento rituál provádět pod dohledem vyškolených masérů, nebo se vydejte do jednoho ze specializovaných studií a užijte si několik hodin relaxace.

celý článek komentářů (0)

Víte, jak být v životě spokojení?

Na vnitřní spokojenosti v našem životě se podepisuje především náš přístup k životu. Pochopitelně nás obklopují i další vnější okolnosti, ty se však mohou velmi rychle měnit. O nikom nemůžeme prohlásit, že žije v naprosto sterilních životních podmínkách. Každý z nás se totiž někdy musí vyrovnat s bolestí, ztrátou, smutkem, ale také radostí nebo láskou.

celý článek komentářů (0)

Aktuální informace o zdraví pro každý den

Někdy není snadné zorientovat se v tom, co si naše zdraví aktuálně žádá nejvíce. Proměnlivost ročních období klade do popředí střídavě různé aspekty důležité pro naše fyzické i psychické zdraví. Jídelníček proti jarní únavě si žádá jiný přístup než zimní nedostatek vitamínu D nebo prevence proti zimní depresi.

celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.