Ve chvílích největší nouze pomáhají rychlé půjčky

Ve chvílích největší nouze pomáhají rychlé půjčky

Pokud si chce někdo půjčit na bydlení či auto, obvykle tuto záležitost zvažuje delší dobu. Pak jsou tady ale případy, kdy je nutné sehnat peníze okamžitě a čekat není možné. A právě v takových situacích pomáhají rychlé půjčky.

více

Jak vytvořit fakturu a jiné základní doklady

Jak vytvořit fakturu a jiné základní dokladyPokud podnikáte, určitě jste narazili na problém s účetními doklady. Jako účetní jednotka máte povinnost účetní doklady vystavovat, avšak na jejich vystavení vždy potřebujete speciální ekonomické softwary, které nebývají zrovna nejlevnější. Jen pro informaci, cena softwarů tohoto typu se pohybuje okolo tří tisíc korun.
celý článek komentářů (3)

Odečet z daní

Odečet z daní
Začátek roku znamená pro každého podnikatele jistou dávku stresu navíc, a to z důvodu odvádění daní z předešlého období. Věděli jste například o tom, že na daních z minulého roku můžete zaplatit méně? Možnostmi odečtu z daní, na které máte nárok, jsou daňové slevy a odečitatelné položky.
celý článek komentářů (0)

Založení s.r.o.: jak na to?

Založení společnosti s ručením omezeným je velký krok pro vaše podnikání. Musím však říci, že v určité etapě živnosti je založení s.r.o. v podstatě nezbytné. Mezi kladné důvody založení společnosti určitě patří to, že podnikatel má plně oddělený osobní majetek od majetku firemního (což je velmi důležité). Ty záporné důvody jsou různé, ale mezi ty hlavní patří větší administrativa, větší sankce úřadů, složitější účetnictví (nikoliv daňová evidence) a podobně.
celý článek komentářů (3)

Jak si zřídit živnostenský list

Jak si zřídit živnostenský list

Pokud jste došli k názoru, že vám již nestačí být jen státním zaměstnancem či máte pocit, že vám váš zaměstanavatel nepříjemně dýchá za krk a že si můžete dovolit stát se svým vlastním pánem, je na čase zřídit si živnost. Zatoužili jste po živnosti, ale vlastně nevíte, jak na to a jaké konkrétní kroky a v jakém pořadí je potřeba podniknout, abyste zbytečně neběhali z úřadu na úřad? Pokud se tedy chcete dozvědět, co všechno potřebujete k tomu, abyste si svou živnost mohli založit, přečtěte si následující postup.

celý článek komentářů (2)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.