Jak vybrat tu správnou sedací soupravu, když máte nedostatek prostoru?

3.12.2016 | autor: Redakce PŽ

Sedačka je středobodem každého správného obývacího pokoje. Sedí na ní návštěvy a hodně času zde trávíme i při relaxaci a chvílích odpočinku. Někdo dokonce říká, že obývací pokoj je srdcem každého bytu. Pokud je to pravda, měli bychom jeho zařízení věnovat maximální péči. Jak na to a co dělat, když máme k dispozici pouze omezený prostor?

Rohová sedací souprava šetří místo

Chytrým řešením je rohová sedací souprava. Ta se díky šikovnému umístění s využitím rohu místnosti hodí i do menších prostorů. Vytvoří útulný koutek, a to víceméně bez toho, aby odebrala důležité místo ve středu pokoje. Volný prostor může být ponechán stolku, dekoraci, nebo jako volné prostranství pro provzdušnění a vytvoření prostornějšího dojmu. K takové sedačce můžete zvolit libovolný počet křesel a dalších prvků v závislosti na vašich potřebách.

Kombinace s dalším nábytkem

Při výběru moderní sedací soupravy bereme v úvahu i další plánovaný nábytek. Pokud chceme mít v obývacím pokoji větší stolek, bude nutné uzpůsobit tomu rozměry sedačky. Platí to i při rozmýšlení vhodné kompozice skříní a úložných prostorů. Hodit se může i rozkládací sedací souprava, která nabízí dostatečný prostor pro případné návštěvy a alternativní lůžko na přespání. U větších obývacích pokojů se často objevuje sedací souprava do U, která je poměrně osvědčenou klasikou, kdy je ve své menší variantě použitelná i při menších prostorových možnostech.

Rozmanité tvary a styly

Kvalitní sedací soupravu v moderním provedení si můžete vybrat na internetovém obchodě Dona Shop. Čeká zde na vás kolem 30 typů pohodlných sedaček všech různých tvarů a stylů. Výhodou je, že celá nabídka je sestavena tak, aby nabízela co nejlepší kvalitu za přijatelnou cenu. Sen o krásném, útulném a pohodlném obývacím pokoji se může stát realitou naprosto pro každého, stačí si jenom správně vybrat.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.