Advokátní kancelář Císař, Češka, Smutný vychovává talenty

Advokátní kancelář Císař, Češka, Smutný vychovává talenty

Třetího února proběhlo v pražském TOP HOTELU vyhlášení soutěže Právník roku. Oceněno bylo celkem deset odborníků na oblast práva, hodnotily se jejich současné úspěchy i celoživotní přínos. Kromě sedmi řádných kategorií ještě tři mimořádné – Právnická síň slávy, Pro bono, Talent roku. A právě v jedné z nich uspěl Jan Sůra z advokátní kanceláře Císař, Češka, Smutný. Letos se konal již dvanáctý ročník soutěže Právník roku. Vyhlašují ji Česká advokátní kancelář a Epravo.cz, záštitu převzali předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka a ministr spravedlnosti Robert Pelikán. Ocenění obdrželi skleněnou plastiku sv. Yva a titul Právník roku 2016.

více

Advokátní kancelář Císař, Češka, Smutný vychovává talenty

Třetího února proběhlo v pražském TOP HOTELU vyhlášení soutěže Právník roku. Oceněno bylo celkem deset odborníků na oblast práva, hodnotily se jejich současné úspěchy i celoživotní přínos. Kromě sedmi řádných kategorií ještě tři mimořádné – Právnická síň slávy, Pro bono, Talent roku. A právě v jedné z nich uspěl Jan Sůra z advokátní kanceláře Císař, Češka, Smutný.

Letos se konal již dvanáctý ročník soutěže Právník roku. Vyhlašují ji Česká advokátní kancelář a Epravo.cz, záštitu převzali předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka a ministr spravedlnosti Robert Pelikán. Ocenění obdrželi skleněnou plastiku sv. Yva a titul Právník roku 2016.

celý článek komentářů (0)

Daňové úspory jsou na dosah pro každého

Všichni živnostníci i firmy musí vést účetnictví. Situace je taková, že se daňová legislativa stává rok od roku složitější. Vznikají nové předpisy, za jejichž neplnění hrozí problémy a v nejhorším případě i pokuty, které mohou vést až ke krachu. Nejste si účetnictvím jistí? Hodila by se vám pomoc? Zabírá vám daňová evidence moc času, který byste jinak investovali do rozvoje? Nabízí se řešení, jak starosti jednou provždy vyřešit a vytěžit z vedení účetnictví co nejvíce ve vlastní prospěch!

celý článek komentářů (0)

Anglicky bez zábran

Ještě nyní mám v živé paměti svoji první hodinu angličtiny. Paní učitelka s kazeťákem v podpaží vrazila do dveří učebny a s našpulenou pusou pronesla: Helou tů evrybády. Jedna z mála vět, které mi uvízly v paměti. Angličtina hraje v dnešním světě prim, bez ní se obejdeme jen stěží. Proto jsem se ještě několikrát zapsala do večerních kurzů s cílem své jazykové prokletí zlomit. Prý se to občas stává. Takovým lidem se říká věční začátečníci. Na hodinách vypracuji každé cvičení, gramatiku mám takřka v malíčku, slovíčka pečlivě zapsaná ve sešítku a umím je pěkně po pořádku zpředu i zezadu, ale do Londýna mě, proboha, neposílejte!

celý článek komentářů (0)

Nabídka této jazykové školy se neodmítá!

Nabídka této jazykové školy se neodmítá!

Chtěli byste se naučit anglicky a zvýšit tak svou atraktivitu pro budoucího zaměstnavatele? Máte doma studenta, který v angličtině či jiném cizím jazyku pokulhává? Chcete se perfektně připravit na mezinárodní zkoušku z angličtiny? Jste po maturitě a nedostali jste se na vysokou? Ve všech případech vás plně uspokojí nabídka Jazykové školy AKCENT IH Prague! Proč se spolehnout právě na ni?

celý článek komentářů (0)

Potřebujete ekonomický překlad? Spolupracujte jen s profesionály!

Potřebujete ekonomický překlad? Spolupracujte jen s profesionály!

Nikdo se s námi zřejmě nebude přít o tom, že pro překladatelskou činnost je nutné mít hlavu na jazyky a vůbec talent pro psané a mluvené slovo. Jenže ani to mnohdy nestačí, neboť jsou třeba i odborné znalosti, a to např. u ekonomických překladů?

celý článek komentářů (0)

Starořečtí dramatici

Antická literatura, řecká i římská, je dodnes vysoce ceněna. I když staří Římané rozvíjeli několik nových literárních druhů, jako například satiru, většinou se nechávali inspirovat řeckými autory, jejichž díla fascinují a lákají i dnešní čtenáře a spisovatele. Známí a oslavovaní jsou zejména starořečtí dramatici Aischylos, Sofokles, Euripides nebo Aristofanes. Jejich jména jste už jistě slyšeli. Víte také, jaké divadelní hry je proslavili? 

celý článek komentářů (0)

Tajemný Hans Christian Andersen

Tajemný Hans Christian Andersen

Andersenova pohřbu se účastnil i dánský král Christian IX. a byl vyhlášen den smutku. Tento významný autor se svými pohádkami proslavil po celém světě, jeho příběhy byly přeloženy do 150 jazyků. Čím jsou jeho pohádky i jeho osobnost tak fascinující?

celý článek komentářů (0)

Pygmalion

Pygmalion

Divadelní hra Pygmalion vzešlá z pera George Bernarda Shawa se proslavila už v době svého vzniku a dodnes je všeobecně známá. Je to autorova nejpopulárnější hra a její význam netkví ani tak ve všeobecné oblibě jako v přesahu, který nabízí svým divákům už řadu let v různých divadlech a nastudováních. Tradičně je tato hra řazena k těm nejlepším, které kdy byly napsány. 

celý článek komentářů (1)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.