Potřebujete ekonomický překlad? Spolupracujte jen s profesionály!

17.12.2014 | autor: Redakce PŽ

Ekonomické překlady od profesionálů  

Odborné překlady musí být vždy takřka dokonalé, neboť se většinou týkají materiálů, které jsou velmi důležité. Tak např. pro chod firmy jsou významné listiny jako účetní uzávěrky, výkazy i audity, výroční zprávy, obchodní korespondence či nabídky. Patří sem navíc i studie a pojednání či texty z oblasti mikroekonomie a makroekonomie. Pokud takové listiny potřebujete přeložit do některého z cizích jazyků a myslíte si, že to sami nezvládnete, musíte využít nabídku ekonomických překladů od některé z agentur.

Kde naleznete „profíky“ na odborné překlady?

Kvalitní ekonomické překlady si dnes můžete nechat pořídit od více subjektů. Můžete vyzkoušet např. služby profesionální agentury Profipreklady.cz, ve které naleznete tým špičkových překladatelů, jež mají letité zkušenosti. To znamená, že texty dostane „do ruky“ kvalifikovaný překladatel, jenž zná ekonomickou terminologii.

Ve firemních listinách je toho ovšem k přeložení více. Potřebujete-li tedy obchodní, technické, odborné či právní překlady, tým Profipreklady.cz Vám je rovněž zpracuje, a to do více než 50 jazyků světa. Navíc se můžete spolehnout také na rychlost a příznivé ceny, jakož i on-line výpočet ceny překladu. Zároveň je možné předem učinit nezávaznou objednávku. Lze si přát více?Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.