Recenze a trailery k filmům

Vše A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


    Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /data/web/virtuals/21426/virtual/www/inc/movies/submask_movie_list.inc on line 87

    Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /data/web/virtuals/21426/virtual/www/inc/movies/submask_movie_list.inc on line 99

    Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /data/web/virtuals/21426/virtual/www/inc/movies/submask_movie_list.inc on line 111

Rodinné filmy pro každého

Rodinný film, který by se zalíbil úplně všem, není vůbec snadné najít. Přinášíme vám však několik tipů nejlepších a nejoblíbenějších rodinných filmů, mezi kterými si zaručeně vybere úplně každý. Užijte si rodinný večer nebo odpoledne s filmy, které nadchnou celou vaší rodinu.

celý článek komentářů (0)

Televize Samsung

Televize Samsung

Žijeme v chytré době, což ale neznamená jenom to, že dnes může v podstatě každý jít na vejšku, ale také to, že študovaná je většina elektrických spotřebičů. Neděste se ale toho, že s vámi televize bude diskutovat o Einsteinových teoriích, chytrá je proto, aby vám lépe posloužila.

celý článek komentářů (0)

Celeste a Jesse navždy

Celeste a Jesse navždy

Filmový DVD tip! Máte vztah, který klape, ale neuvědomujete si to. Partner vám přijde nesoběstačný, bez cíle, děti byste s ním mít nechtěla. Podáte žádost o rozvod. Ale pořád si s tím chlapem rozumíte...

celý článek komentářů (0)

Syrový a emotivní Faunův labyrint

Syrový a emotivní Faunův labyrintČas od času se chci ohlédnout za filmem, který mě zaujal natolik, že na něj jednoduše nemohu zapomenout. Tentokrát jsem si vybral snímek nabitý emocemi, napětím a syrovou atmosférou: Faunův Labyrint.
celý článek komentářů (0)

Recenze: Piráti z Karibiku - Na vlnách podivna

Recenze: Piráti z Karibiku - Na vlnách podivnaZaběhnutá série dobrodružných filmů s Jackem Sparrowem (Johnny Depp) s názvem Piráti z Karibiku se dočkala „bratříčka" s pořadovým číslem čtyři s podtitulem „Na vlnách podivna".
celý článek komentářů (0)

Dva roky bez Premiere. Pamatujete si oblíbený filmový časopis?

Dva roky bez Premiere. Pamatujete si oblíbený filmový časopis?Jsou to už dva roky. Dva roky, kdy nevídám svůj - ale předpokládám, že i váš - oblíbený filmový magazín Premiere na novinových stáncích. Chybí mi, a proto jsem se rozhodl napsat o této stálici minulosti alespoň článek, abychom společeně mohli uctít jeho památku.
celý článek komentářů (1)

Recenze filmu Černá labuť aneb Zasloužený Oscar pro Portmanovou

Recenze filmu Černá labuť aneb Zasloužený Oscar pro PortmanovouNa šachovnici jsou bíle a černé figurky, to se ví, ale co když se černá figurka a bílá spojí v jednu? Vznikne směs značně nevyvážená, tak jako hlavní hrdinka tohoto fantastického psychologického thrilleru s názvem Černá labuť. Ve filmu si jí zahrála, teď již Oscarem za tuto roli ověnčená, Natalie Portman (V jako Vendeta, Star wars). Otázkou je, zda Oscara získala zaslouženě a možná se ptáte: Proč právě ona a ne někdo jiný? Snad dostatečně ukojím vaší zvědavost, tímto článkem.
celý článek komentářů (1)

Černý blesk

Černý bleskUkázka filmu Černý blesk mě zaujala, proto jsem se o něj začal zajímat. Bohužel jsem se ale dočetl, že se vůbec nedostane do českých kin. Musel jsem proto počkat až na DVD premiéru. A čekání se skutečně vyplatilo.
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.