Recenze a trailery k filmům

Vše A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


    Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /data/web/virtuals/21426/virtual/www/inc/movies/submask_movie_list.inc on line 87

    Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /data/web/virtuals/21426/virtual/www/inc/movies/submask_movie_list.inc on line 99

    Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /data/web/virtuals/21426/virtual/www/inc/movies/submask_movie_list.inc on line 111

Deset důvodů, proč tě nenávidím

Deset důvodů, proč tě nenávidímBýt romantickou a navíc americkou teenagerovskou komedií obvykle znamená být předem odsouzena jako prostoduchá blbost bez kvalitních dialogů, se spoustou krásných nahých těl a vulgárních vtipů. Byla by ovšem škoda do tohoto pytle hodit i milou komedii z roku 1999 s názvem Deset důvodů, proč tě nenávidím. Film s originálním názvem 10 things I hate about you natočil podle scénáře Karen McCullah-Lutz režisér Gil Junger.
celý článek komentářů (0)

Nějak se to komplikuje

Nějak se to komplikujeVtipný příběh ze života, romantická zápletka, vkusná hudba i kulisy a skvělé herecké výkony – těmito atributy se chlubí nová americká komedie (nejen) pro starší ročníky. Filmová novinka Nějak se to komplikuje (v originále It´s Complicated) je ideální pro dlouhé zimní večery strávené se sklenkou dobrého vína a preclíků. Komedie s legendární Meryl Streep vám nejen zlepší náladu, ale s přehledem také ukáže, že milostné karamboly se nevyhýbají ani jedincům s pěti křížky na krku.
celý článek komentářů (0)

New Yorku, miluji Tě!

New Yorku, miluji Tě!Jistě máte ještě v blahé paměti úspěšný film z roku 2006 s názvem Paříži, miluji Tě!, který zobrazoval toto odvěké město lásky pohledem několika režisérů. Láska na několik způsobů na nás čeká i ve volném pokračování experimentálního cyklu Města lásky, hlavní roli tentokrát hraje americké město snů New York.
celý článek komentářů (0)

Sherlock Holmes

Sherlock HolmesSherlock Holmes je pro spoustu lidí postarší anglický gentleman, který se svou neodmyslitelnou dýmkou v puse a se svým nejvěrnějším pomocníkem doktorem Watsonem dokáže vyřešit takové záhady, nad kterými zůstává rozum stát celému Scottland Yardu. V novém filmu Sherlock Holmes je však vše jinak.
celý článek komentářů (0)

Avatar

AvatarJen málokterému filmu se podaří vzbudit taková očekávání diváků, jako se to povedlo revolučnímu velkofilmu Avatar, který zaútočil na naše kina v polovině prosince tohoto roku. Trojrozměrný velkofilm Avatar využívající nejnovější počítačové animace pod vedením oscarového režiséra Jamese Camerona nabízí pohádkovou cestu na jinou planetu obývanou modrými tvory. Velkolepá podívaná může začít!
celý článek komentářů (5)

Chceš mě, chci tě

Chceš mě, chci těRomantických komedií o vztazích mezi muži a ženami není nikdy dost. Ať už jsou tyto filmy zdařilé či nezdařilé, vždy si své diváky najdou, protože srdeční záležitosti na plátně přitahují diváky do kin jako magnet snad již od nepaměti. Nová romantická komedie s názvem Chceš mě, chci tě (The Ugly Truth) v hlavní roli s Katherine Heigl a Gerardem Butlerem patří k tomu lepšímu, co tento žánr nabízí. A pozor: Tentokrát si na své přijdou i muži!
celý článek komentářů (0)

Bejvalek se nezbavíš

Bejvalek se nezbavíšFilm Bejvalek se nezbavíš je příběh nenapravitelného záletníka z přesvědčení, k jehož nápravě přispějí duchové jeho bývalých partnerek a svatba mladšího bratra. Najde se v lehkovážném starém mládenci alespoň špetka naděje na změnu v hodnou a milující bytost, nebo zůstane už navěky takto povrchní?
celý článek komentářů (1)

Vzhůru do oblak

Vzhůru do oblakNový celovečerní animovaný film z dílny studia Pixar s názvem Vzhůru do oblak (Up) je roztomilá barevná podívaná pro děti i dospělé. V kinech se navíc pouští i v 3D verzi a s velice vydařeným českým dabingem - proč tedy nestrávit společně se svými ratolestmi zamračené podzimní sobotní či nedělní odpoledne v teple kinosálu? Uvidíte, že se nikdo nebudete nudit ani na chvilinku. Studio Pixar totiž znovu dokazuje, že animáky nejsou jen pro děti a jak dospělí, tak děti, si z jednoho takového filmu mohou odnést příjemný zážitek.
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.