Daňové úspory jsou na dosah pro každého

12.7.2016 | autor: Redakce PŽ

Všichni živnostníci i firmy musí vést účetnictví. Situace je taková, že se daňová legislativa stává rok od roku složitější. Vznikají nové předpisy, za jejichž neplnění hrozí problémy a v nejhorším případě i pokuty, které mohou vést až ke krachu. Nejste si účetnictvím jistí? Hodila by se vám pomoc? Zabírá vám daňová evidence moc času, který byste jinak investovali do rozvoje? Nabízí se řešení, jak starosti jednou provždy vyřešit a vytěžit z vedení účetnictví co nejvíce ve vlastní prospěch!

Rozdíly v ceně jsou obrovské

Nejjednodušší je nechat vedení účetnictví na profesionálovi. Máte dvě možnosti:

  1. Najmout si účetní, budete ale řešit, kde vzít na její plat.
  2. Svěřit evidenci do rukou externího poradce, za jehož služby nebudete muset tolik platit.

O jak velký rozdíl v ceně obou variant se jedná, ukazuje tento ceník účetních služeb.

Jistota daňové úspory

Externí daňová evidence má celou řadu výhod. Největší z nich je vaše časová úspora a současně fakt a jistota, že finance vaší firmy budou v naprostém pořádku. Je důležité si dobře vybrat „daňového společníka“, který pro vás udělá maximum a povede účetnictví tak, abyste získali daňové úspory.

S lákavou nabídkou přichází například Profitas.cz. Firma se specializuje na poskytování účetních služeb a daňového poradenství po celé České republice. Kvalitu dokazuje nejen dlouhá historie (na trhu působí od roku 1994), ale především celá řada spokojených klientů. Profitas.cz nabízí kompletní daňový a účetní servis a poradenství. Práci orientuje na klienta a dokáže reagovat a plnit jeho individuální potřeby a požadavky. Jako klient oceníte, že Profitas.cz používá efektivní metodiku vedení účetnictví, díky které lze dosáhnout na maximální daňové úspory. Firma nabízí i nadstandardní služby, jako jsou komplexní příprava materiálů pro finanční kontroly, zastupování klienta na úřadech, a dokonce také právní zastoupení při soudních sporech.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.