Nabídka této jazykové školy se neodmítá!

12.11.2015 | autor: Redakce PŽ

Nabídka této jazykové školy se neodmítá!

Chtěli byste se naučit anglicky a zvýšit tak svou atraktivitu pro budoucího zaměstnavatele? Máte doma studenta, který v angličtině či jiném cizím jazyku pokulhává? Chcete se perfektně připravit na mezinárodní zkoušku z angličtiny? Jste po maturitě a nedostali jste se na vysokou? Ve všech případech vás plně uspokojí nabídka Jazykové školy AKCENT IH Prague! Proč se spolehnout právě na ni?

Tradice a důraz na kvalitu vzdělání

Jazyková škola AKCENT IH Prague byla založena v roce 1990 a do dnešní doby si dokázala vybudovat silnou pozici jedné z nejprestižnějších škol v České republice. Hlavními pilíři jejího úspěchu jsou důraz na kvalitu výuky a rozmanitá nabídka. Jazyková škola Praha nabízí kurzy pro děti od 5 let, mládež i dospělé. Nabídka kurzů je sestavena tak, aby si každý mohl vybrat kurz odpovídající jeho dosavadním znalostem cizího jazyka. Abyste správný kurz vybrali, stačí vyplnit vstupní test. Vyplníte ho online přímo na stránkách školy. Na konci testu vám budou doporučeny pro vás vhodné kurzy. Pro zájemce je připravena i firemní a intenzivní individuální výuka.

Kurzy vedou zkušení lektoři, které si škola pečlivě vybírá. Nyní na škole působí 140 zaměstnanců, a to českých i zahraničních. Na kurzech se setkáte s rodilými mluvčími, což je pro výuku cizího jazyka velmi důležité.

Příprava na zkoušky i čeština pro cizince

AKCENT IH Prague má certifikát Cambridge English Language Assessment, díky kterému je zkouškovým centrem pro jazykové zkoušky z angličtiny. Škola pravidelně pořádá například jazykové zkoušky FCE, CAE, PET/PET for Schools, KET/KET for Schools a další. Co se týče češtiny pro cizince, připraveny jsou oblíbené večerní kurzy, intenzivní i individuální výuka.

Na škole se kromě angličtiny a němčiny vyučuje také čínština, francouzština, španělština a italština. Odstartujte svou cestu za dokonalou znalostí cizího jazyka právě zde. Ceny nabízí jazyková škola Praha velmi přívětivé.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.