Jak vyšperkovat obývací pokoj

29.11.2019 | autor: Redakce PŽ

Jak vyšperkovat obývací pokoj

Chcete změnit obývací pokoj k nepoznání? Máte z něj pocit, že je omšelý, starý, dobře známý? Jednou za čas je třeba modernizovat, respektive rekonstruovat místnosti domu. Každému člověku se jeho bydlení okouká, tudíž po určité době prahne po změně. A tou změnou může být třeba změna obývacího pokoje. Otázkou však je, kde začít, jak ho vyšperkovat?

Nemusíte měnit celý obývací pokoj. Nemusíte měnit jeho podstatu, jen třeba investuje do nových bytových doplňků, bytového textilu nebo do nového nábytku, který dodá pokoji zcela nový nádech a šmrnc. Pojďme však společně, společnými tipy vyšperkovat obývací pokoj k jeho dokonalosti.

Křeslo udělá mnoho

Máte ve svém obývacím pokoji křeslo? Pokud ano, jste šťastným člověkem. Pokud však křeslo ve vašem obývacím pokoji nesídlí, je to špatně. Křeslo se v posledních letech stalo nedílnou součástí domácností. Pokud v domácnostech chybí, není domácnost vyšperkovaná k dokonalosti. Křeslo by mělo být součástí hlavně obývacích pokojů, jelikož právě v obývacím pokoji se setkává rodina nebo přátelé. Navíc zde trávíte poměrně hodně svého času, neseďte však na gauči, ale raději dejte šanci svému zbrusu novému křeslu.

Houpací síť je originální

Chcete z obývacího pokoje udělat místnost, která se nepodobá žádné jiné místnosti v jiných domácnostech? Chcete mít jiný obývák, než má kdokoliv z vaší rodiny nebo než má váš soused? V takovém případě byste měli investovat do zajímavých bytových doplňků nebo nábytku.

Konkrétně máme na mysli houpací síť, která už dávno nepatří jenom na zahradu. Právě houpací síť je něco, co může zdokonalit obývací pokoj a co může dodat obývacímu pokoji nevšednost a šmrnc. Samozřejmě houpací síť nemusí sídlit jen v obýváku, ale může být také součástí dětských pokojů.

Vyšperkovat obývací pokoj lze také se sedacím vakem nebo s barevnou pohovkou, která nemusí být zrovna největší.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.