Obývací stěna je dominanta pokoje. Výběr neponechávejte náhodě!

1.10.2015 | autor: Redakce PŽ

Obývací stěna je dominanta pokoje. Výběr neponechávejte náhodě!

Není tomu tak dlouho, co jsme si pod pojmem obývací stěna mohli představit pouze obrovskou sestavu nábytku, která zabrala celou jednu stěnu pokoje a představa jakékoli manipulace s ní byla noční můrou. Moderní obývací stěny v sobě naopak spojují dostatek úložných prostor a praktické uspořádání s elegantním vzdušným vzhledem, čistotou linií a kvalitním zpracováním. A jak nejlépe vybírat?

První krok: vezměte si tužku a papír

Na začátku si sepište vše, co od nové obývací stěny očekáváte. Co všechno do ní bude třeba uložit? Chcete v ní vystavit i porcelán a broušené sklenice po babičce? Máte spoustu elektroniky, která by ve skříňkách měla být snadno přístupná, nebo potřebujete někam umístit mnoho svazků knih?

Vzhled obývací stěny musí ladit se zbytkem zařízení

Obývací stěna by samozřejmě měla do pokoje přirozeně zapadnout. Při výběru je vhodné zohlednit styl našeho bydlení – preferujeme spíše moderní, designové kousky nábytku v pestrých barvách, nebo nám jsou bližší umírněné dekory dřeva a klasické tvary a linie? Zamyslet bychom se měli také nad umístěním pokoje. Severně orientovaným místnostem, do nichž přijde minimum slunečního světla, budou slušet světlé barvy nábytku, v pokojích obráceným k jihu můžeme zvolit i tmavší a výraznější odstíny.

Před výběrem obývací sestavy se inspirujte na webu

Internet je při zařizování bytu zdatným pomocníkem. V bohaté nabídce eshopu T-nábytek.cz si můžete díky přehlednému filtru snadno vybrat obývací stěnu podle barvy, materiálu, dekoru či ceny. Čeká na vás i doprava až do domu zdarma a možnost výnosu a profesionální montáže zakoupeného nábytku. Pokud stále váháte, jaká obývací sestava je pro vás ta pravá, zajděte si pro inspiraci na Idnábytek.cz a Nábytek-dnes.cz.

Vaše nová moderní obývací stěna je pro vás připravena v eshopu T-nábytek.cz!Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.