4 rady pro praktické zařízení koupelny

20.8.2020 | autor: Redakce PŽ

Říká se, že ženy stráví v koupelně obecně více času v porovnání s muži. Pro všechny bez rozdílu pohlaví však jde za celý život o pořádné množství času. Zařízení koupelny si proto žádá zvláštní pozornost. Kromě estetického efektu totiž záleží i na funkčním uspořádání. Přečtěte si 4 rady, jak vytvořit praktickou koupelnu, kde se budete cítit dobře.

Sladěné koupelnové sestavy

Pokud vás nebaví vybírat jednotlivé kusy nábytku zvlášť a přemýšlet nad vhodnými kombinacemi, prohlédněte si koupelnové sestavy. Jde o soubor skříní, skříněk či poliček pro jednoduché zařízení celé koupelny. Sladěný vzhled je zaručen.

Dostatek úložného prostoru

Většina koupelnových sad však může být nevhodná pro menší koupelny, kde se hraje o každý centimetr. Zde se bez špetky přemýšlení a výběru konkrétních kusů pravděpodobně neobejdete. I tak je však možné v malé koupelně zařídit dostatek úložného prostoru pro kosmetiku, čisticí prostředky a podobné. Řešením jsou nejrůznější skříně a skříňky do koupelny. Naprostou klasikou je skříňka pod umyvadlo či vedle zrcadla. Efektivní využití prostoru zajišťuje také skříň nad pračku.

Věšáky a stojany na ručníky

A kam pověsíte ručníky? Odpovědí může být prostorově nenáročný věšák na dveře, ale i designový stojan, který umístíte do rohu místnosti. Při výběru vhodného místa pro ručník přemýšlejte prakticky, ať na něj dobře dosáhnete ze sprchového koutu či vany.

Nábytek vybírejte na internetovém obchodě

Zařízení koupelny i jiných místností hlavně zvládnete z pohodlí domova. Podívejte se na internetový obchod Atan.cz, kde najdete pestrý výběr nábytku do koupelny i všech ostatních místností. Díky pestrému výběru jistě objevíte přesně to, co právě potřebujete. Na jedné stránce bez problémů vybavíte celé bydlení, což může znamenat i úsporu za dopravné, které je při nákupu za více než 4999 korun zdarma.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.