Venkovní žaluzie a hliníkové rolety k domu prostě patří

11.5.2017 | autor: Redakce PŽ

Venkovní žaluzie a hliníkové rolety k domu prostě patří

Žádný moderně řešený dům se neobjede bez stínících prvků, jako jsou venkovní žaluzie a rolety. Zmiňované předokenní žaluzie určené pro exteriéry se hodí skvěle k roletám i jiné stínící technice. Mají zatemňovací funkci a dovedou snižovat hluk přicházející z okolí. Dokonce ochraňují okna před rozmary počasí i zloději. Snad nejvíce oceníte snadné ovládání lamel. Jen tak regulujete denní světlo jako mávnutím kouzelného proutku.

Instalace venkovní žaluzií

Chytré venkovní žaluzie skvěle padnou komerčním i administrativním budovám, rodinným a bytovým domům. Není problém namontovat je přímo na okno anebo na fasádu. Je si představte, že si můžete vybrat z pestré palety barev. To už stojí za uvážení. Ovládání venkovních žaluzií probíhá manuálně anebo elektricky. Ručně lze ovládat žaluzie šňůrkou či klikou, elektricky pak dálkovým ovladačem i vypínačem.

Proč zrovna předokenní hliníkové rolety?

Elegantní venkovní hliníkové rolety si oblíbili majitelé starších nemovitostí. Tento typ zastínění dokáže vylepšit tepelně-izolační vlastnosti oken i bezpečnost. U předokenních rolet vždy vidíte vodící lišty a kastlíky. Pancíř je složen z hliníkových lamel, jež jsou vyplněny polyuretanem. Lamely se pyšní dlouhou životností. Ovládání je možné ručně či motorem. Nutno podotknout, že jsou venkovní hliníkové rolety nadčasové a praktické.

Automatické křídlové vjezdové brány

Jako bonus na závěr nabízíme zmínku o automatických křídlových bránách, protože i vjezd k domu je nutno ošetřit. Křídlové automatické brány si našly své užití tam, kde není možné instalovat posuvnou bránu. Rovněž zaujme jejich snadná stavební příprava a instalace. Mechanické dorazy zajišťují zavření i otevření. Mrkněte se na internetové stránky společnosti Frami CZ a objednejte si kvalitní produkty a služby ještě dnes!Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.