Čistička odpadních vod od A do Z

28.4.2021 | autor: Redakce PŽ

Čistička odpadních vod od A do Z

Díky nové službě ČOV bez úřadů můžete přeskočit obvyklý a zdlouhavý proces realizace čistírny odpadních vod, v rámci kterého musíte shánět kvalifikované projektanty, hydrogeologa, oběhat úřady a probrat se celkově komplexní problematikou tohoto zařízení. Služba od společnosti ZAKRA vám zprostředkuje tohle všechno a navíc pomůže také s instalací samotného zařízení, pokud o to budete mít zájem.

Jak to probíhá? Stačí online zažádat o bezplatnou a zcela nezávaznou konzultaci zde. Specialisté se s vámi spojí a proberou s vámi podrobnosti vaší situace, vysvětlí a navrhnou nejlepší postup. Pokud se vám bude návrh zamlouvat, pustí se do následného zpracování projektové dokumentace, zprostředkují hydrogeologický posudek a vyřídí také povolení na úřadech.

Jako jediná firma v ČR ta ZAKRA nabízí opravdový fullservis od A do Z. Ušetřete desítky hodin svého času a přeskočte měsíce nejistot. ČOV bez úřadů vám pomůže realizovat vaše záměry snadno a rychle!Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.