Je trendem mít vlastní vířivku

2.3.2020 | autor: Redakce PŽ

Je trendem mít vlastní vířivku

Co chybí vaší zahradě? Máte na ní altán, také gril, zahradní nábytek, na kterém se vždy usadí návštěva, kterou jste pozvali na vlastní zahradní večírek? Možná však na své zahradě nemáte venkovní vířivku, která je dnes velkým trendem. To ostatně prokazuje nejeden časopis zajímající se právě o trendy ve světě bydlení, který poukazuje na to, že vířivka - to je hit, a to jak na zahradách, tak v hotelech a ubytovacích zařízeních.

Vířivky nejsou zbytečnou investicí

Možná si říkáte, že mít vlastní vířivku je marnotratnost nebo zbytečná investice. Ale jen si to představte - budete se moc kdykoliv ponořit do teplé, bublinkové vody po náročném, dlouhém dni v zaměstnání. Budete se moct kdykoliv uvolnit a zahnat stres, který se ve vás za poslední dny nebo týdny nahromadil společně s celkovým napětím v těle.

Navíc málokdo si uvědomuje, že vířivky jsou zdraví prospěšné. Zbavují člověka bolesti kloubů, také snižují celkovou zátěž těla, kromě toho také ulevují od nespavosti, která vede nejen ke stresu a špatné náladě, ale nespavost vede i k nízké produktivitě, což je zabiják úspěchu.

Vířivky pro rodinné domy i hotely

Vířivky jsou trendem obecně. Vlastnit by ji měli nejen majitelé rodinných domků se zahradou, ale také provozovatelé hotelů, kterým rázem stoupne popularita a také konkurenceschopnost. Vždyť i statistiky ukazují na to, že hotely, které toho nabízí klientům vícero, jsou preferovanější než ubytovací zařízení, jež v sobě ukrývají jenom základní služby.

Zatímco majitelé rodinných domů umístí pravděpodobně vířivku na svou zahradu rozprostírající se kolem domu, provozovatelé hotelů umístí vířivky spíše dovnitř. V ideálním případě by vířivka měla mít místo hned vedle bazénu. Pokud se lidem bude nabízet i výhled při relaxaci, pak se do takových hotelů budou rádi vracet.

Už jste si pořídili vířivku i vy?Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.