Postavíme pro vás dům

3.1.2024 | autor: Redakce PŽ

Postavíme pro vás dům

Naše firma Lignakon se věnuje realizaci dřevostaveb, zděných staveb, voliér, zahradních staveb a rekonstrukcím. Pokud sníte o vlastním bydlení, rozhodně se neváhejte obrátit na nás. Konečné dílo předáme v dohodnutém termínu, kompletní a čisté. Nové postupy a návrhy v průběhu stavby vždy konzultujeme s naším klientem. V posledních letech jsou velmi oblíbené typizované dřevostavby. Jde o přehled různých typů staveb, které již někde stojí a existují k nim projektové dokumentace. Díky tomu ušetří naši zákazníci čas i peníze.

Zděné stavby

Naše firma již realizovala několik typizovaných projektů rodinných domů. Pokud plánujete vlastní bydlení, typizované stavby pro vás mohou být velkou inspirací. Některý z projektů domu, který již existuje a jeho obyvatelé v něm spokojeně žijí, si můžete vybrat. Pokud vás však žádná ze vzorových staveb nechytne za srdce, máte možnost nechat si navrhnout vlastní domeček podle zcela neotřelého a nového projektu.

Voliéry

Nabízíme výstavbu voliéry na klíč, která však nezahrnuje jen dřevěné stavby. Postaráme se o kompletní zázemí pro chovatele exotických a domácích zvířat. Sami si zvolíte, jak velkou voliéru budete chtít. Díky tomu pak můžete v klidu a bezpečně chovat například papoušky, plazi či cizokrajné savce. Voliéry jsou vhodné i pro psy.

Pomůžeme s financováním staveb

Pokud zatím nemáte dostatek finančních prostředků na stavbu nebo rekonstrukci, firma Lignakon myslí i na tyto případy. Naši zaměstnanci vám zařídí zprostředkování hypotečního úvěru, vyřeší problematiku zabezpečení majetku a osob, vyřídí za vás možné dotace a příspěvky od státu a nabízí také poradenské služby a konzultace. Společně s pracovníky naší firmy naleznete ekonomicky nejoptimálnější řešení financování stavby. Vybereme pro vás tu nejvhodnější banku, kde budete mít nejvýhodnější podmínky. Ke každému klientovi přistupujeme profesionálně a přátelsky. Nemusíte mít obavy z toho, že byste stavbu domu nebo rekonstrukci finančně nezvládli.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.