Přestavba půdy na byt: Horký trend, ze kterého můžete těžit i vy

17.2.2016 | autor: Redakce PŽ

Přestavba půdy na byt: Horký trend, ze kterého můžete těžit i vy

Moderní bydlení není svázáno žádnými konvencemi. I u nás již lidé bydlí v předělaných unimo buňkách nebo v lodních kontejnerech. No a ti, kteří touží po ještě originálnějším příbytku, se pouští do přestaveb starých půd. Nevyužité půdní prostory vypadají po rekonstrukci úplně jinak a nabízí unikátní atmosféru, která se jen tak nevidí. Jsou však zajímavé taky pro vlastníky, kteří nemají finanční prostředky potřebné pro přestavbu půdy na bytový prostor.

Toužíte po netradičním bydlení se svébytnou atmosférou?

Hledáte nový byt, ale nejste spokojeni se standardní nabídkou? Pak by vás mohly zaujmout půdní byty, které vznikly přestavbou nevyužité půdy. Touto činností se již dlouhou dobu zabývá společnost Půdy real s.r.o., která aktuálně nabízí hned několik atraktivních bytových jednotek. Všechny půdní byty prošly perfektní rekonstrukcí a ve všech ohledech vyhovují i velmi náročným zájemcům.

Půdní byty jsou charakteristické atypickými dispozicemi, zákoutími a přítomností zajímavých architektonických prvků jako výklenky či trámy. Nabízí úžasný výhled na panoráma hlavního města a obvykle disponují terasou nebo balkonem. Pořizovací cena půdního bytu přitom není nadprůměrně vysoká – plně odpovídá „pražskému průměru“.

Vlastníte starou půdu? Vydělejte na ni!

A teď z opačné strany barikády. Společnost Půdy real s.r.o. vám vyjde vstříc i v případě, že se chcete zbavit půdních prostorů, které zbytečně chátrají. Nabízí oboustranně výhodnou spolupráci spočívající v nefinančním plnění. Dle aktuální potřeby zafinancuje rekonstrukční práce v podobě nové fasády, střechy, renovace společných prostor a další činnosti, díky kterým se v konečném důsledku zvýší cena objektu. Vás nebude stát rekonstrukce ani korunu, a přesto dosáhnete zlepšení životní úrovně nájemníků.

Vy se nebudete muset starat o nic. Odborníci z Půdy real s.r.o. zajistí veškeré administrativní záležitosti, dohlédnou na průběh stavebních prací a postarají se i o úklid.

Chcete-li se o prodeji půdních bytů a nefinančím plnění půdních prostorů dozvědět další informace, pokračujte na www.pudypraha.cz, kde najdete aktuální nabídku a platní ceník.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.