Proč mají průmyslové vysavače horší design?

27.7.2021 | autor: Redakce PŽ

Proč mají průmyslové vysavače horší design?

Vzhledově se průmyslové vysavače a vysavače do domácnosti nedají vůbec porovnat. Proč tomu tak vůbec je? Na to si odpovíme v tomto článku.

Mnoho lidí už dnes bez vysavače nedá ani ránu. Multifunkční vysavače Karcher totiž nabízejí naprosto dostačující výkon nejen pro domácí úklid. I proto se mohou zdát vyšší řady v podobě průmyslových vysavačů až děsivé. Jaký je ale mezi nimi rozdíl?

Lepší design

Zásadním rozdílem je především jejich určení. Klasická úklidová technika Karcher je určena do domácnosti. Nebo tam, kde není potřeba tak vysoký výkon a výdrž. Domácí vysavače sice poskytují dostatek výkonu pro to, abyste se mohli efektivně zbavit prachu, chlupů nebo vlasů, oproti průmyslovým vysavačům jsou ale výrazně odlišné.

Průmyslové vysavače Karcher se tedy mohou pochlubit především mnohem vyšším výkonem. Díky němu jsou schopné spolehlivě vyčistit i velké plochy jako jsou například velké výrobní provozy nebo kanceláře. Oproti klasickým vysavačům navíc nabízí větší úložný prostor. Právě díky tomu je jejich konstrukce robustnější a celkově odlišná od klasických domácích vysavačů.

Vyšší výkon

Domácí vysavače totiž sází především na kompaktnost a elegantní design. Určitě byste totiž nechtěli mít doma něco, co by vám zabralo půlku místnosti a nemohli byste s tím rychle a flexibilně pracovat. hezký design v kombinaci s vhodnou barvou je proto pro domácí vysavače naprosto zásadní. Na druhou stranu u průmyslových vysavačů něco takového nehraje roli. Na prvním místě je výkon, kvalita a výdrž, kompaktní rozměry a elegantní design proto ustupuje spíše do pozadí.

Chcete i vy vybavit svoji domácnost nebo firmu kvalitní úklidovou technikou? Pak zamiřte na eshop Profinaradi.com. Naleznete tu široký sortiment úklidové techniky, ze kterého si vyberou nejen profesionálové, ale také amatéři. Všechny výrobky navíc pořídíte za příznivé ceny, což je rozhodně velké plus.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.