Vneste do své domácnosti eleganci, barvy a lesk se skleněnými obklady

1.12.2015 | autor: Redakce PŽ

Vneste do své domácnosti eleganci, barvy a lesk se skleněnými obklady

Sklo je nestárnoucím materiálem, který najde v interiéru domova velké uplatnění v mnoha podobách. V poslední době jsou velmi módním a oblíbeným řešením skleněné obklady, které se výborně hodí do každé moderně zařízené domácnosti. Chystáte se na rekonstrukci vašeho domu či bytu? Určitě se zamyslete nad tím, jestli byste tyto skleněné obklady nevyužili i vy.

Široké využití barevných skel na míru

Sklo jako materiál obkladu má velmi výraznou estetickou roli. Působí elegantně a čistě, sjednocuje a zároveň prosvětluje a opticky zvětšuje prostor. Stačí jen zvolit vhodně barevné sklo. Jde ale také o velmi praktické řešení. Skleněné obklady jsou vyráběny z kaleného skla a díky tomu jsou odolné proti mechanickému poškození. Jako naprosto hladký materiál se snadno udržují v čistotě. Jsou tak výbornou volbou například jako obklad za kuchyňskou linku, veškeré nečistoty z nich lze jednoduše setřít, případně umýt čistícími prostředky. A sklu samozřejmě nevadí ani vyšší teplota v okolí sporáku. Ale to není jejich jediné využití. Skla na míru můžete použít kdekoliv ve své domácnosti, může to být kuchyň, koupelna i jiná místnost. Barevná skla výborně poslouží jako obklady zdí, pracovní deska i celoskleněné dveře. Vždy půjde o perfektní designový prvek moderní domácnosti.

Skleněné obklady a skla na míru za nejlepší ceny

Skleněné obklady a skla na míru za bezkonkurenční cenu nabízí firma HM sklo. Zajišťují tu kompletní dodávku podle představ zákazníka od přesného zaměření a nacenění až po samotnou instalaci. Vybírat lze z mnoha odstínů skla ten, který nejlépe dokreslí design celého interiéru. Barevná skla podle svého přání můžete mít už za deset dní doma a radovat se z jejich úžasného vzhledu.

Zaujaly vás skleněné obklady, ale nechystáte se renovovat svou domácnost? Nevadí, barevná skla na míru lze bez problému instalovat i v hotovém interiéru, aniž by bylo třeba nějakých dalších úprav. Získáte tak vždy skvělý designový prvek, který vnese do domácnosti barvy, lesk a hlavně originalitAutor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.