Chcete si koupit nové nůžky? Zvolte ty od značky Solingen

29.11.2018 | autor: Redakce PŽ

Pokud využíváte nůžky poměrně často, neměli byste podceňovat jejich kvalitu. Současný trh nabízí nepřeberné množství nůžek, přičemž v dané oblasti se do popředí prodrala značka Solingen, která se stala zárukou kvality a vysoké profesionality. V následujících řádcích vám prozradíme, jaké druhy nůžek v její nabídce najdete.

Multifunkční nůžky

První možností jsou kuchyňské multifunkční nůžky Solingen, které slouží k různým činnostem od porcování drůbeže až po střihání květin. Jedná se o kvalitní nůžky z nerezové oceli disponující ergonomickou rukojetí.

Bezpečnostní dětské nůžky

Značka Solingen nezapomíná ani na nejmenší uživatele a připravila dětské nůžky, u nichž je kladen důraz na bezpečnost. Dětské nůžky mají tupé špičky, a tak dětem nehrozí riziko poranění. Ostří je natolik široké, že není možné, aby se dítko střihlo do prstu.

Dárkové nůžky

Pokud nemáte ponětí, co koupit svým blízkým k blížícím se Vánocům, dárkové nůžky jsou jasnou volbou. Jedná se o zdobné modely, přičemž ukázkovým příkladem jsou drobně pozlacené nůžky se špičatým ostřím pro precizní práce.

Manikúrní nůžky

Velice často se nůžky využívají v manikúře. Značka Solingen prodává manikúrní nůžky i kleště na nehty vyrobené z nerezové oceli vysoké jakosti, a tak se nemusíte obávat toho, že by vám nůžky po pár použitích přestaly fungovat. Mezi manikúrními nůžkami najdete nůžky na nehty, na kůžičku a podobně. Samozřejmostí jsou také pedikérské kleště na nehty.

Jestliže tedy chcete zakoupit nůžky Solingen, zřejmě hledáte vhodného prodejce. Podívejte se do pestrého produktového portfolia internetového obchodu techni-trade.cz, kde najdete kromě nůžek také odlamovací nůž, skalpely, revolverové a děrovací kleště, začišťovací nástroje, průmyslové nůžky a spoustu dalších řezných nástrojů.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.