GSM alarm: Efektivní způsob zabezpečení domácnosti

23.4.2016 | autor: Redakce PŽ

GSM alarm: Efektivní způsob zabezpečení domácnosti

Hledáte způsob, jak zabezpečit svůj majetek a ochránit své soukromí? Možností je celá řada, ale některé jsou mnohem lepší než ostatní. K absolutní špičce v oblasti zabezpečení domácností patří GMS alarmy, které jsou díky rychlému rozvoji technologií cenově dostupné. Pokud jste pořízení alarmu odkládali z finančních důvodů, nyní již nemusíte. I kvalitní zařízení totiž seženete za dostupnou cenu!

Investice do alarmu znamená prevenci před vloupáním

Podle statistik lze většině vloupání a pokusům o vloupání předejít instalací elektronického zabezpečovacího systému. V minulosti byly GMS alarmy poměrně drahé, ale dnes je situace naprosto odlišná. Jedná se o nejrozšířenější typ zabezpečovacího systému, a to plným právem. Splní vaše představy o levném, intuitivním a odolném zařízení pro ochranu majetku a možná i zdraví.

Není alarm jako alarm

Na druhou stranu nelze tvrdit, že každý GSM alarm stoprocentně vyhoví vašim požadavkům. Nabídka je neuvěřitelně široká a některá zařízení trpí určitými neduhy, které by vás mohly nepříjemně překvapit. Může se jednat o chyby ve firmwaru, špatnou kompatibilitu s českými SIM kartami, potíže s hardwarem apod.

Proto si vyberte domovní alarm od někoho, kdo vám garantuje špičkovou kvalitu a vyladěný firmware. Předejdete riziku výpadků, falešných poplachů, podivného chování alarmu a chyb při ovládání nebo nastavování.

GESOM ochrání váš domov, chatu i prodejnu

Ale pro kterou značku se rozhodnout, když je na trhu takový výběr? Nechcete-li šlápnout vedle, vsaďte na GSM alarmy GESOM. Seženete je u zavedeného dodavatele, společnosti DTF COMPANY s.r.o. V nabídce najdete množství modelů, které se liší funkcemi i cenou. Jsou vhodné pro zabezpečení domácností, rekreačních objektů i komerčních prostorů. Na vybraná zařízení dostanete prodlouženou záruku až na 7 let. S výběrem vám ochotně poradí kvalifikovaní zaměstnanci.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.