Havárie elektriky? Volejte nonstop pomoc

28.5.2016 | autor: Redakce PŽ

Když dojde na problémy s elektřinou, není na co čekat. Rozhodně není možné vyčkávat na opravu do pondělí, potřebujete si ohřát večeři, zatopit nebo nabít mobil. Proto v Praze a středních Čechách funguje nonstop havarijní linka na zkušené elektrikáře, kteří přijedou na pomoc.

Ne každý je technicky zručný a poradí si s běžnými domácími opravami. Když jde o elektřinu, je potřeba se mít obzvlášť na pozoru a nepřeceňovat své schopnosti. K úrazu elektrickým proudem dojde velmi rychle a následky bývají fatální. Problémy s elektrickými spotřebiči, pojistkami či rozvody jsou přitom velmi časté. Zkušení elektrikáři se s nimi poperou během chvilky.

S čím vším vám pomohou?

Problémy s elektřinou se většinou týkají rozvodů, jističů (jejich oprava, výměna, …), schodišťových automatů, zvonků, světel, elektrických spotřebičů, vytápění apod. Jističe je občas třeba vyměnit, rozvody rekonstruovat, však to znáte.

Ať už přijde něco nečekaného nebo plánovaná výměna, vždy můžete volat nonstop havarijní linku 800 290 291, která funguje i o víkendech a svátcích. V co nejkratším čase od nahlášení havárie k vám přijede ověřený elektrikář. Všichni elektrikáři v pražské záchranné technické službě jsou prověření, a mají za sebou dokonce psychologické testy. Jejich hlavním úkolem je zajistit vám opět bezpečí a opravit vše, co by mohlo dělat neplechu.

V krizové situaci nebudete sami

Záchranná technická služba poskytuje pomoc také při jiných než elektrických haváriích. Velmi často jsou využívané jejich zámečnické práce. Komu z vás se ještě nikdy v životě nestalo, že by si zabouchl klíče v bytě nebo v autě? Také v tomto případě je klíčová rychlost. Zámečník je u vás v co nejkratším čase od zavolání a oprava je záležitostí několika desítek minut. Stejně to funguje při opravách po vloupání a výměnách zámků. Nezáleží na tom, zda se jedná o plánovanou opravu nebo nouzový stav. Volejte havarijní linku, nenechají vás ve štychu.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.