I vaše sauna si zaslouží stylové doplňky

20.5.2016 | autor: Redakce PŽ

I vaše sauna si zaslouží stylové doplňky

Máte doma saunu a rádi si pravidelně nahřejete své unavené tělo? Není se čemu divit, příjemné chvíle strávené v jejím interiéru rozhodně stojí za to, a to hlavně díky blahodárnému působení saunování. Každý, kdo pravidelně touto procedurou prochází, rozhodně ocení služby kvalitních stylových doplňků, bez nichž se sauna neobejde. Jestliže i vy potřebujete dát té vaší další rozměr, můžete některé z nich vybírat. I proto nabízíme zajímavé tipy.

Sledování teploty je samozřejmostí

Mezi tradiční saunové doplňky se řadí teploměry a vlhkoměry. Nastavení správného cyklu saunování se řídí právě celkovou teplotou, jež v interiéru této místnosti panuje. Při vyšších teplotách se logicky cyklus zkracuje. Je také třeba dát pozor i na polévání kamen, které je třeba řešit pouze do teploty 80 stupňů Celsia. Naopak při nižších teplotách dochází k jeho protažení. Pokud budete sledovat váš teploměr, sami si vychytáte potřebnou dobu, po kterou se budete nahřívat. Délku Vašeho pocení Vám změří přesípací hodiny Harvia. Vyrobeny jsou ze dřeva a odměřují 15 minut, což je neoblíbenější doba jednoho saunavacího cyklu.

Kosmetika do sauny

K saunování patří také kosmetika. Zejména péče o tělo. Díky saunování lidská pokožka zvláční, póry se rozšíří a tělo je tak přístupnější vyživujícím přípravkům. Dále můžete využít kartáče a metličky, které můžete provozovat i sami. Vaše tělo bude díky tomu pružnější a uvolněnější. Po namočení do vody je můžete použit opakovaně.

Stylový a funkční oděv

K pobytu v sauně patří i originální osušky, župany, klobouky a přezůvky. Klasiku představuje zejména tradiční kilt do sauny. Jeho využití je maximálně praktické a může zastat i funkci ručníku. Optimální je obstarat také textilní podsedáky, které vám zpříjemní posezení na tvrdých dřevěných roštech.

Značková kvalita se vyplatí

Ať už chcete Vaši saunu vylepšit jakkoli, stoprocentně se vyplatí zakoupit originální značkové doplňky, jež budou nejen maximálně funkční, ale jejich vzhled dokáže zaujmout. Výbornou volbou jsou například produkty nabízené na e-shopu www.sauna.cz. K dispozici je zde především zboží od známého finského výrobce saun Harvia.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.