Jak si vybrat tu správnou záclonu? Vyznejte se v jejich druzích

30.6.2020 | autor: Redakce PŽ

Jak si vybrat tu správnou záclonu? Vyznejte se v jejich druzích

Přijde vám vaše domácnost nezařízená, možná až nudná a neútulná? Cítíte se ve svém domově nepříjemně, chcete ho krapet vylepšit? Začněte u oken! Aby byla domácnost útulná a aby zářila příjemnou atmosférou, je třeba pořídit si záclony, které pověsíte na prázdné garnýže. Záclony rozhodně nejsou nic nemoderního, naopak jsou dnes vyráběny z krásných dekoračních látek, díky kterým zapadají do každého moderního interiéru. Jen je otázkou, jakou záclonu si vybrat? Na trhu se nachází tolik druhů!

Vitrážové záclony do starých chaloupek

Vitrážové záclony jsou známé už od nepaměti. Znaly je dokonce už i naše babičky, i proto je najdete především v chatách nebo chalupách. Jedná se o krátké záclony, které nejsou delší než devadesát centimetrů. Hezky je doplňuje barevná květina na okenním parapetu. Kromě chaloupek nebo chatek si najdou využití například v domácnostech, které jsou zařízené do lidového stylu. Sem zkrátka zapadají. Jsou totiž určená především pro klasická vitrážová okna a dokážou vytvořit až pohádkovou atmosféru.

Vyšívané záclony do pokojů a ložnic

Velmi stylově vypadají vyšívané záclony, které jsou opravdu originální. Nepředstavujte si však jen záclony plné různých vzorů a vyšívaných obrázků. Dnes se vyšívané záclony drží aktuálních trendů, i proto se hodí do každé moderní domácnosti. Ideálně je pověste do pokojů nebo ložnic, kde budou působit velice luxusně, dokonce až elegantně. Zamilují si je především všechny romantické duše, protože opět vypadají velmi krásně.

Záclony z voálu jsou starou známou klasikou

Nechcete si do své domácnosti přinášet nic moderního, jste zastánci té staré známé a dobré klasiky? Pak jsou pro vás ideální záclony z voálu, což je decentní a moc dobře známá látka, která vytváří decentní stín a zvýrazňuje oblast oken.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.