Jak si zútulnit svůj byt?

21.12.2010 | autor: Redakce PŽ

Jak si zútulnit svůj byt? Každý z nás chce, aby interiér jeho bytu anebo domu byl co nejkrásnější. Základem jsou pochopitelně podlahy a také krásný nábytek, nicméně zapomenout nelze ani na různé doplňky, jež mohou z interiéru udělat opravdu přitažlivé místo k bydlení. Doplňky je možno využít prakticky v jakékoli místnosti, již si člověk vybere.

Pokud začneme kuchyní, tak právě do ní je možné koupit spoustu různých krásných doplňků. Skvělé jsou zejména kořenky a také slánky a pepřenky. Pokud chce být člověk opravdu moderní, tak může zvolit slánku a pepřenku ve tvaru oblázků. Takováto slánka je velmi zajímavá a určitě také nijak nebude na stole zavazet. Z dalších kuchyňských doplňků bychom měli jmenovat také hodiny do kuchyně. Krásné jsou například dřevěné.

Určitě zajímavé jsou také různé doplňky do koupelny. Jmenovat bychom mohli třeba rozličné dávkovače na tekutá mýdla. Vybírat je možné třeba dávkovače ve tvaru kačenky anebo i jiných postaviček. Děti jistě takovéto dávkovače ocení. Nezbytnou místností je také WC. Zapotřebí je pochopitelně hlavně instruktážní opatření, že se opravdu jedná o toaletu a ne jinou místnost.

Doplňky do obýváku


Velmi důležité jsou také doplňky do obývacího pokoje. Právě ten je totiž doslova jednou z ústředních místností celého domu či bytu. V obýváku určitě vyniknou třeba takové fotorámečky. Většině lidí záleží hlavně na jejich blízkých a rodině. I proto si dávají do pokoje krásné fotografie. Ty potřebují krásné fotorámečky jako sůl. Ideální jsou třeba fotorámečky oboustranné anebo fotorámečky imitující puzzle. Z dalších důležitých doplňků do obývacího pokoje bychom neměli zapomenout na stojan na dálkové ovladače. Ty se velmi často pouze povalují po sedacích soupravách anebo konferenčních stolcích, což určitě pokoji nepřidá. Z dalších doplňků se jistě využije třeba takový originální stojan na noviny.

Nápadů je všude kolem nás mnoho a záleží především na našem rozhodnutí, odkud budeme čerpat náměty. Na internetu najdeme hodně rad, díky osvědčeným webům s doplňky do bytu jako např. Galera.cz pak máme jistotu, že si vytvoříme útulné hnízdečko.

Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.