Jídelna jako místa setkávání celé rodiny

20.2.2015 | autor: Redakce PŽ

Jídelna jako místa setkávání celé rodiny

Vybavte si jídelnu krásnými i praktickými sadami talířů a příborů

Samozřejmě že při jídle jde především o chuť, nelze ovšem zapomínat ani na další smysly. Ke správné kultuře stolování patří i krásné vybavení jídelny, takže si může užít i zrak.

 

 

Jídelna je často jediným místem v domácnosti, na kterém se setkává celá rodina. Proto by mělo být její vybavení co nejlepší. Záleží pochopitelně na nábytku, textiliích i dekoracích, ale veledůležitou roli hrají rovněž jídelní sady a příbory. A právě na ty se podíváme o něco blíže.

 

  • Sady talířů. Tato oblast je velmi široká. Proto si lze zakoupit talíře v mnoha materiálech (keramika, porcelán, sklo), barvách a dekorech (pestré vzory či jednobarevné sady), ale také tvarech (hluboké, mělké, oválné, hranaté talíře). V každém případě je ideálním řešením pořídit celé jídelní soupravy, v nichž získáte do jídelny vizuálně zajímavý prvek.
  • Sady příborů. Zde platí v podstatě to samé, co je uvedeno výše. I v této oblasti lze vybírat z mnoha rozličných příborů, jež jsou shodně vysoce kvalitní. Záleží tedy spíše na tom, zda vám více vyhovují příbory z nerezu, případně s dekorovanou či dřevěnou rukojetí, která se hodí na steaky.
  • Kde si takové vybavení jídelny pořídit? Jednoduchá odpověď. Dnes už totiž nemusíte obíhat jednotlivé obchody, ale můžete vše zařídit pěkně z pohodlí vlastního domova. Samozřejmě máme na mysli nákup na některém z e-shopů, neboť talíře a příbory lze bez problémů nakoupit přes internet. O tom se můžete přesvědčit v internetovém obchodě Vetroshop.cz.


Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.