Kuchyně je základem domácnosti

7.2.2018 | autor: Redakce PŽ

Kuchyně bývá jednou z nejdůležitějších místností v domácnosti. Již od nepaměti byla středem domu a během generací prošla také největšími změnami. Zatímco naši předkové se scházeli kolem rodinného ohniště a později kamen či krbu, který byl středem domu, a vyprávěli si příběhy, tak za minulé generace se kuchyně smrskla do malé nudličky v panelovém domě. Moc času tam tedy nikdo netrávil. Nově se však interiéroví architekti opět vracejí k velkému otevřenému prostoru. V moderních bytech i domech proto najdete propojení mezi kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem. A z kuchyně se tak opět stalo místo, kde každá rodina tráví velkou část veškerého volného času.

Chcete novou kuchyň?

Nová kuchyň na míru je snem snad každé hospodyňky. Je jasné, že za zcela unikátní projekt si připlatíte o něco více, než kdyby šlo o sériově vyráběný kousek z letáku, ale při jejím pořizování počítejte s tím, že vám vydrží celý život. Nebudete muset dělat žádné kompromisy mezi vaší představou a nabízenou skutečností. Navíc díky použití kvalitních a přírodních materiálů bude stárnout jen velmi pomalu, a tak se vám neokouká ani za pár let. Jednoduchou cestu k vysněné kuchyni představuje například úvěr ze stavebního spoření. Již po dvou letech si můžete zažádat o peníze, pokud jste naspořili alespoň 25 % z předem stanovené částky.

Financování nové kuchyně

Pokud tedy i vy toužíte po nové kuchyni a celkově chcete zmodernizovat vaše bydlení, ale nemáte dostatek financí či spoření, nezoufejte. Se vším vám jednoduše pomůže půjčka na rekonstrukci. Ta se kromě stavebních prací vztahuje rovněž na nákup nového nábytku. Na internetových stránkách Modré pyramidy si můžete vše sjednat zcela zdarma, a navíc jednoduše zjistíte, kolik budou činit měsíční splátky za vámi zvolenou částku. Společnost vám rovněž garantuje tu nejvýhodnější úrokovou sazbu na trhu.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.