Levné skříně? Nakonfigurujte si je sami!

26.3.2020 | autor: Redakce PŽ

Jste doma zavaleni věcmi všeho druhu? Rada je jasná: uložte je do skříně! Ideálně vestavěné s posuvnými dveřmi! Budete se divit, co všechno dokáže pojmout! A dokonce si ji můžete sami navrhnout!

Bez úložných prostor se dnes neobejde žádná domácnost. Čím menší interiér domácnosti přitom obýváte, tím chytřeji byste s ním měli nakládat.

Buďte svým vlastním designérem

Šikovný designér dnes dokáže hotové divy. Chytře využije jinak nevyužité prostory pod schody či další atypické prostory ve svůj prospěch. Zkrátka s ním zjistíte, že skladovat se dá i v těch nejzapomenutějších koutech. Co byste řekli tomu, kdybyste se tímto šikovným designerem alespoň na chvilku stali? Na serveru levne-skrine.cz provozovaném společností Dk-design, s.r.o. specializující se na výrobu kvalitních vestavěných skříní vám to umožní. Nepředbíhejme však. 

Skladujte efektivně a esteticky na úrovni

Moderní vestavěné skříně dokážou zabít dvě mouchy jednou ranou. Stát se dominantou místnosti a z estetického hlediska jí dát nový náboj. A z hlediska praktického pojmout vše, co potřebujeme mít po ruce a ne přímo na očích. Oblečení, obuv, knihy i sportovní náčiní. Navíc mohou dokonale splynout s interiérem, a tím se mu dokonale přizpůsobit. Na pohled tak mohou vypadat jako stěna. Ta však skrývá vše, co chcete, aby skryla.

Zatočte s nedostatkem volného prostoru 

Potýkáte se s nedostatkem prostoru? Nechte si vestavěnou skříň navrhnout na míru až ke stropu a využijte své prostory do posledního centimetru čtverečního. Rádi byste služeb takového takového designéra využili? Máte možnost! Stačí kliknout na odkaz vestavěné skříně konfigurátor.

Nakonfigurujte si svou vlastní vestavěnou skříň

Zvolíte typ půdorysu, zadáte parametry skříně (šířku, výšku a hloubku), navrhnete vnitřek, zvolíte dřevěný dekor, dveře i výplň a krátce na to vám bude vypracována nezávazná cenová nabídka (zahrnující i profesionální návrh zdarma). Bude-li se vám zamlouvat, produkt si objednáte a co nevidět budete moci skladovat. Pokud ne, půjdete zřejmě o dům dál. To ale nedoporučujeme. Věřte, že na levnější skříně nenarazíte.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.