Není nad bezpečný domov…

1.12.2015 | autor: Redakce PŽ

Není nad bezpečný domov…

Ochrana svého majetku by měla být stejně samozřejmá, jako jeho užívání. Majetkové pojištění Bezpečný domov od ERGO pojišťovny se v Česku umístilo na předních příčkách v hodnocení nezávislých finančních portálů a jeho obliba mezi klienty stále roste.

Produkt Bezpečný domov jen stěží najde na domácím trhu konkurenci, a to hlavně díky své jednoduchosti, srozumitelnosti a rozsahu.  „Jeho největší výhodou je opravdu jednoduchost. Nemusíte oceňovat svůj majetek, což je vždy velmi složité, ale stačí, abyste znali pouze metry čtvereční obytné plochy svého domu, bytu či domácnosti,“ přibližuje Jana Jenšová, členka představenstva společnosti. „Pojistnou částku navrhneme my a klient je tak vždy ochráněn proti podpojištění. I když má svou smlouvu třeba deset let a za tu dobu si nakoupil novou drahou elektroniku či jiné vybavení, nekrátíme mu plnění, protože by neměl dostatečný limit na všechny své věci.“

A další výhody? Třeba fakt, že pojistné není závislé na regionu – cena je stejná pro malé obce i velkoměsta. Pro pojistnou částku do 15 milionů korun je vyžadován jen základní stupeň zabezpečení. V ceně pojištění jsou automaticky zahrnuty i vedlejší budovy, garážová stání či pergoly do velikosti 50 m2.

„Obecně se na konkurenčním trhu majetkového pojištění cenově pohybujeme v elitní pětce. Avšak často nabízíme vyšší limit plnění a jednotlivá dílčí krytí (audio, video, stavební součásti) neomezujeme malým limitem“ podotýká Jana Jenšová. „Dále máme automaticky v ceně i pojištění občanské odpovědnosti za škody s celosvětovou platností a limitem 3.000.000 Kč.“

ERGO pojišťovna láká i na unikátní krytí v ceně - při úniku vody z vodovodního zařízení je hrazena vzniklá škoda, ale i vyšší účet za vodu, při neobyvatelnosti domácnosti je hrazeno náhradní ubytování do 1.500 Kč na den, při obyčejném výpadku proudu je pokryto zkažení mražených potravin do 10 tisíc Kč. V rámci pojištění Bezpečný domov získáte i další výhody zdarma, jako například pojištění nemovitosti ve stavbě na jeden celý rok zdarma, či pojištění domácnosti studentů po celé Evropě (kolej, privát). Zdarma je i nonstop asistenční služba a varování před nepřízní počasí pomocí SMS nebo emailu.

Pojištění se navíc dá lehce zřídit z pohodlí vašeho domova.  ERGO se totiž řídí mottem „Pojistit znamená porozumět“ a proto je možné si pojištění sjednat online za pár minut. Není třeba osobně navštěvovat pobočku, ani čekat na vyřízení administrativy spojené se smlouvou, vše si klient sjedná přes e-shop sám s platností již od následujícího dne!

ERGO pojišťovna funguje na českém trhu již od roku 1994. Je dceřinou společností ERGO Austria International AG, která patří k mezinárodní pojistné skupině ERGO. Česká společnost ERGO spravuje portfolio přibližně 120 tisíc klientů se zaměřením na privátní a firemní klienty. V nabídce má hlavně životní a úrazové pojištění, pojištění majetku, odpovědnosti a cestovní pojištění.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.