O novostavby v Praze je nebývalý zájem. O čem sní většina Čechů?

11.10.2016 | autor: Redakce PŽ

O novostavby v Praze je nebývalý zájem. O čem sní většina Čechů?

Jak zní obecná charakteristika ideálního bydlení tak, jak si ho představují Češi? Preferujeme osobní vlastnictví, kompletní občanskou vybavenost a bohaté možnosti sportovního a kulturního vyžití. Tato kritéria do puntíku splňují moderní developerské projekty, které již nějakou dobu rostou na území Prahy, a to zejména v okrajových částech.

Průměrné stáří bytu v České republice je téměř půl století. Není divu, že se řadíme k zemím se starším bytovým parkem. Zájem o nové byty v Praze roste a již nyní poptávka výrazně převyšuje nabídku. Což je pádný důvod, proč do bydlení investovat co nejdříve.

Praha má co nabídnout, patří k nejžádanějším evropským metropolím

Poptávka po bytech v Praze stoupá téměř raketovou rychlostí. Nabídka je pestrá a na své si přijdou mladší rodiny, starší bezdětné páry i singles. Cenový rozptyl je široký a samozřejmě nechybí ani luxusní byty pro nejnáročnější klientelu. Vysoký standard však slibují i cenově dostupné byty. Nejžádanější jsou byty s dispozicemi 2+kk a 3+kk.

Najít perfektní místo není jednoduché

Zájemci o bydlení v metropoli nechtějí být stranou, ale na druhou stranu preferují soukromí a dostatek zeleně. Najít příhodou adresu sice není snadné, ale rozhodně ne nemožné. Jako příklad můžeme uvést nové byty v Praze 10, které vybudoval známý developer Finep. Bytové domy se nachází v blízkosti lesoparku a přehrady.

Nové byty v Hostivaři přesně vystihují to, po čem zájemci o bydlení touží – byty v nadstandardním provedení, množství zeleně, veškeré služby v bezprostředním okolí a skvělá dopravní dostupnost.

Developerských projektů s podobnými vlastnostmi jaké poskytuje bydlení na Praze 10 v Hostivaři je nyní k mání více. Stačí se podívat na aktuální nabídku na www.finep.cz.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.