Plánujete stěhování? Spolehněte se na JUMBO!

19.5.2015 | autor: Redakce PŽ

Stěhování je v každém případě komplikovanou záležitostí, která vyžaduje především čas a plán. Každou věc je třeba zabalit a označit, aby se při transportu nepoškodila či neztratila, je třeba si vyhradit několik hodin času, zajistit dostatečně velký vůz a sehnat i lidi, kteří vše odnosí a poté přenesou na nové místo určení. Čeká vás stěhování a potřebujete pomoci? Budete stěhovat vaši domácnost, nebo firmu? Nebo ještě jinak – potřebujete převést atypické předměty či těžké stroje? Ve všech případech uděláte nejlépe, když se svěříte do rukou společnosti JUMBO stěhování, s.r.o. Co nabízí i vám?

Zkušenosti i s nadměrnými náklady

Společnost JUMBO stěhování, s.r.o. se na stěhování specializuje už více než 10 let. Za dobu svého působení zrealizovala mnoho akcí, při kterých vždy bezpečně a rychle dopravila věci z místa určení na nové působiště. Společnost se zaměřuje na stěhování těžkých břemen. Mezi její velké a úspěšně dokončené zakázky patří například stěhování a instalace kotelny na fotbalovém stadionu SLAVIA, přesun velkých pecí při výrobě podlah ve firmě Odkolek a další. Díky špičkovému vybavení firma zvládne i stěhování strojů až do váhy 300 tun. V ceně služeb je vždy i demontáž a montáž.

Stěhování domácnosti je s JUMBO hračka

U JUMBO stěhování, s.r.o. si můžete objednat stěhování bytů, domů, sklepů i půd. Společnost vždy sestaví individuální plán stěhování tak, aby vám maximálně vyhovoval. Akci je možné uskutečnit i o svátcích či o víkendech. Objednat si můžete nejen odvoz věcí, ale pracovníci firmy vám mohou zajistit i veškeré balení. Díky tomu pro vás stěhování nebude stres.

I po celé Evropě

Své služby nabízí JUMBO stěhování, s.r.o. po celé České republice a dokonce může zajistit i stěhování strojů i jiných předmětů po Evropě. Společnost za vás vyřídí i celní odbavení. Pokud chcete stěhování zvládnout v pohodě, obraťte se na JUMBO stěhování, s.r.o., budete maximálně spokojeni!Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.