Podlahy od společnosti Meister

30.5.2016 | autor: Redakce PŽ

Podlahy od společnosti Meister

Rekonstruujete byt a rádi byste si nechali na zem položit kvalitní podlahu? Nechejte si poradit od skutečných odborníků, kterými bezpochyby je společnosti Meister. Podlaha je považována za důležitou součást stavby a je tudíž nezbytné věnovat jejímu výběru patřičnou pozornost. Naše společnost používá osvědčené ekologické výrobní postupy a klade velký důraz také na jedinečný design. Velkou roli hraje také kvalita. Společnost Meister používá při výrobě podlah inteligentní vícevrstvé složení a dbá na velmi pečlivý výběr surovin.

Díky těmto moderním postupům podlahy vyrobené společností Meister disponují těmi nejlepšími vlastnostmi. Společnost Meister byla v neposlední řadě první společností, která začala používat technologickou převahu třívrstvých krytin na HDF. Tato technologie umožňuje podlahám disponovat vysokou tvarovou i rozměrovou stabilitou i stabilizací nášlapné vrstvy. Další výhodou podlah společnosti Meister je nízký tepelný odpor a podstatné snížení kročejového a prostorového hluku. Inspiraci k pořízení kvalitní podlahy do Vaší domácnosti najdete na této webové adrese www.meister-podlahy.cz.

V nabídkovém katalogu najdete laminátové, korkové i dřevěné podlahy. Velmi oblíbené je také přírodní linoleum. Dříve než se rozhodnete pro určitý typ podlahy, měly byste mít jasno v tom, do jaké místnosti bude daná podlaha instalována. Rovněž byste měli mít změřenou celkovou výšku podlahové krytiny, aby po pokládce byla zachována rovina všech místností. Zaměstnanci společnosti Meister Vám velmi rádi pomohou vybrat takovou podlahu, která se bude nejvíce hodit právě do Vaší domácnosti.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.