Rozsviťte si luxusně

17.5.2016 | autor: Redakce PŽ

Rozsviťte si luxusně

Nesprávně zvolené osvětlení často zničí celkový dojem z interiéru. Šetřit na něm znamená šetřit na nesprávném místě. Životnost kvalitního osvětlení je totiž obvykle mnohem delší než vaší sedací soupravy. Když investujeme do kvality a designu, luxusní svítidla nás doslova přežijí. Design v tomto případě nemusí znamenat urputné podřizovaní se aktuálním trendům. Není nic špatného zvolit svítidla, která mají nádech nostalgie nebo romantiky. Každý z nás si pod útulným bydlení představuje něco jiného a právě osvětlení je důležitou součástí stylu bydlení.

Ergonomie osvětlení

Jenomže osvětlení není jen o stylu. Zapomínat nesmíme ani na jeho ergonomii. Zcela jiné požadavky máme na lustry do obýváku než na osvětlení do jiných místností. Světlo dokáže ovlivňovat naši náladu a díky spojení barev a osvětlení vytvářet v prostoru až umělecké efekty. Takto atraktivně lze pracovat například s lustry do ložnice, ve které je hra s atmosférou velice žádaná.

Základem je ale, aby osvětlení splňovalo všechny podmínky ergonomie. Lustry do kuchyně musí doplnit vhodné osvětlení pracovní plochy kuchyňské linky. Stojací lampy dokážou vytvořit zákoutí, které nám umožní osvítit jenom určité části pokoje a nerušit světlem okolí. Důležité je vždy vsadit na kvalitu, protože stojící lampa bez stability, nebo osvětlení z nekvalitního a neodolného materiálu, nás dlouho těšit rozhodně nebude.

Kvalitní osvětlení Kolarz Group

Již přes 90 let je kvalitním dodavatelem osvětlení rakouská společnost Kolarz Group. Součástí skupiny je i české generální zastoupení Kolarz-Kaal Prague s hlavním skladem v Praze. Společnost zajišťuje dovoz svítidel z výrobních závodů v Rakousku a v Itálii. Nabízí velkoobchodní i maloobchodní prodej, servis i projektová řešení osvětlení. Sortiment Kolarz zahrnuje závěsná, stropní, nástěnná, zahradní i jiná exteriérová svítidla. Nechybí zářivková i vestavěná řešení osvětlení. Součástí sortimentu jsou stolní lampy, stojací lampy, svítidla k zrcadlům i obrazům.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.