Tapety do studentského pokoje

23.11.2018 | autor: Redakce PŽ

Tapety do studentského pokoje

Máte doma dospívajícího teenagera, který potřebuje upravit pokoj? Je jasné, že v patnácti letech se už nebude cítit dobře v pokoji s Makovou panenkou nebo Rákosníčkem na zdi. Je třeba mu vyjít vstříc a vybrat s ním nový vzhled jeho pokoje. Myslete na praktické prostorové rozložení vybavení a nábytku, aby měl v pokoji maximálně efektivně využitý prostor. Navíc by měl pokoj působit vzdušně a příjemně.

Nechte ho vybrat si dekorace

Dříve se k dokreslení celkové atmosféry pokoje používaly plakáty, dnes ke stejnému účelu slouží samolepicí dekorace a tapety. Velmi záleží na vkusu každého člověka, na tom, co ho zajímá a co má rád. Dívky se spíš přikloní k světlejším geometrickým tvarům ve skandinávském stylu, chlapce určitě zaujmou fototapety s dekorem vesmíruautomobilu nebo třeba panoramatem velkoměsta. Tapety se dnes vyrábí v nepřeberném množství motivů, barev a stylů, stačí si vybrat takovou, která vašeho teenagera osloví a zaujme. Aby si svého nového prostoru více vážil, zaúkolujte ho. Tapetování není raketová věda, takže to bez velkých obtíží zvládnete také.

Tapety do útulného pokoje

Vyberte tapetu, podle typu si pořiďte také lepidlo a můžete jít na věc. Pokud si vyberete dobře, můžete využít i různé akce, které často internetové obchody nabízí. Tapeta-dekorace.cz je internetový obchod, který disponuje velkým množstvím nejrůznějších tapet a samolepicích dekorací. Neváhejte a proměňte pokoj vašeho syna ve hvězdárnu či království vaší dcery v oázu příjemných tónů severského stylu. Nechte vyniknout jejich představivost a kreativitu, tapety mohou použít na celý pokoj, jednu stěnu nebo jen její část. Některé tapety jsou opatřeny opakujícími se vzory, fototapety tvoří obraz. Tapety se dají různě kombinovat mezi sebou či se samolepicími dekoracemi. Zkrátka fantazii se meze nekladou, důležité je, aby se v pokoji vaše děti cítily dobře.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.