Toužíte po stěhování bez starostí? Zkuste stěhování na klíč

3.4.2020 | autor: Redakce PŽ

Toužíte po stěhování bez starostí? Zkuste stěhování na klíč

Čeká vás stěhování a vy opravdu nemáte čas trávit večery balením a převážením věcí do nového bytu? Věřte, že pro vás existuje řešení. Jediná starost, která vás během stěhování potká, bude předání klíčů od nového bytu. O zbytek se postará profesionální stěhovací firma. Tak probíhá stěhování na klíč.

Stěhování někdy může být velmi hektické. Objeví se taková nabídka bytu, kterou už dlouho hledáte a která nelze odmítnout. Jenže přestěhovat se je nutné během několika málo dní. A vy potřebujete chodit do práce, starat se o děti, psa, své koníčky, jednoduše si nemůžete dovolit na pár dní vypnout a stěhování zrealizovat.

Nepleťte si stěhování na klíč s běžnými stěhováky

Právě proto existuje fullservice stěhování. Jedná se o službu, která se kompletně postará o vaše přestěhování. Nefunguje tak, že pouze přijedou dva chlápci, naloží vámi připravené krabice, na jednu či dvě otočky je odvezou do vašeho nového bytu a tím jejich práce končí. Fullservice stěhování začíná již mnohem dříve. Probíhá v těchto základních krocích:

1. Bezpečné a přehledné zabalení

Pokud si předem rozmyslíte, co vše s sebou do vašeho nového bydlení chcete vzít, a co již nebudete potřebovat, nemusíte se starat ani o balení. Veškerý váš majetek za vás pracovníci stěhovací služby bezpečně zabalí a přehledně označí, aby poté měli s vybalováním co nejméně práce.

2. Demontáž a následná montáž čehokoliv, co vlastníte

Pokud s vámi cestuje i kuchyňská linka, její demontáž a následná montáž vás také nemusí trápit. Stěhovací služba se postará i o odpojení (a zapojení) spotřebičů, elektroniky, nábytku apod.

3. Převoz jako v peřince

To nejdůležitější, tedy samotná přeprava všech vašich věcí, proběhne bezpečně a opatrně. Díky dokonalému zabalení se o svůj majetek nemusíte bát, dorazí v takovém stavu, v jakém jste ho viděli naposledy.

4. Rozbalení a rozmístění dle vašeho přání

Pokud už máte rozmyšleno, co kam v novém bytě bude patřit, postarají se stěhováci i o rozbalení a rozmístění všech vašich věcí. Alespoň ty základní, jako jsou spotřebiče, nábytek a elektronika, doporučujeme svěřit do rukou profesionálů. Vy poté přijdete k hotovému.

5. Zapomeňte na prach a zbytky roztrhaných stěhovacích krabic

Jak své staré, tak i nové obydlí po stěhování najdete v perfektně čistém stavu. Posledním krokem, který stěhovací služba v rámci stěhování na klíč učiní, je dokonalý úklid. Tak, abyste mohli přijít domů a ihned začít bydlet.

Co tedy zbyde na vás?

Aby stěhování dopadlo úspěšně, na vás čekají čtyři snadné úkoly. Nejprve si projdete svůj aktuální majetek a rozmyslíte si, co chcete přestěhovat a co zůstane ve starém bytě. Zároveň si připravte, kam všechny věci v novém bytě umístíte.

Sami si pak zabalte a přepravte nejdůležitější dokumenty, cennosti, osobní věci a rodinné poklady. Na závěr už stačí jen předat stěhovákům klíče, sdělit adresy obou bytů a o nic více se nemusíte starat.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.