Vileda Windomatic – profesionální čistič oken

16.4.2015 | autor: Redakce PŽ

Vileda Windomatic – profesionální čistič oken

Mytí oken nespadá mezi oblíbené domácí práce, nicméně několikrát do roka se do čištění pustit musíme. Ve filmech a televizních reklamách se o lesk a čistotu oken starají profesionálové na rampách. Ve skutečnosti tuto zdlouhavou a fyzicky náročnou práci za vás nikdo neudělá. Věčné leštění šmouh, odkapávající špinavá voda na parapety a okenní rámy – s tím se setkává většina z nás. Společnost Vileda nyní přichází s efektivním řešením.

Společnost Vileda, lídr na trhu s domácími potřebami, představila na českém trhu inovativní vysavač na skla, který se stane vaší pravou rukou při mytí oken. Tuto práci vezme do rukou i muž, neboť čištění oken je s vysavačem Vileda Windomatic jednodušší a rychlejší.

Vileda Windomatic – zábavné mytí oken

Nejprve okna umyjete běžnou metodou a závěrem použijete elektrický vysavač oken, který odsaje znečištěnou vodu do integrované vodní nádržky. Nádržka se dá snadno umývat v myčce. Výsledkem budou perfektně čistá a suchá okna, na nichž nebude jediná známka po šmouhách. Na parapetech, okenních rámech či podlaze se již neobjeví ani jedna kapka znečištěné vody. Vysavač oken Vileda Windomatic se pyšní flexibilním krkem pro nastavení správného úhlu. Díky tomu je možné čistit okna do rohů a záhybů.

Tato novinka na trhu nachází uplatnění nejen při mytí oken, ale také při čištění zrcadel, okenních rámů, skleněných stolů a dalších hladkých ploch, jichž je v domácnosti spousta. Na jedno nabití vydrží vysavač oken pracovat asi 20 minut. Za tuto dobu vyčistíte plochu o velikosti až 60 metrů čtverečních. Doba nabíjení potom trvá asi 6 hodin.

Již se nemusíte obávat velkých jarních úklidů, kdy se čistí okna v celém domě. Díky pomocníkovi Vileda Windomatic docílíte výsledků jako od profesionála. Více informací můžete zhlédnout přímo na stránkách výrobce www.vileda.cz.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.