Vybavujeme moderní kuchyň

1.3.2019 | autor: Redakce PŽ

Vybavujeme moderní kuchyň

Rozhodli jste se vybavit svůj kuchyni a toužíte po tom, aby na první pohled vypadala moderně? Doporučujeme si pročíst časopisy o bydlení, v nichž jsou novinky ve světě bydlení uvedeny. V současné době se klade důraz zejména na výběr samotné kuchyňské linky s nábytkovými úchytkami, která by měla být buď ve skandinávském, jednoduchém stylu doplněná o nerezový kuchyňský dřez a další nerezové spotřebiče, nebo by měla být provedena masivně v anglickém stylu. Zaměřme se na konkrétní vybavení moderní kuchyně, ať je vaše zařizování snazší.

Pozornost si zaslouží dřez

Jak již bylo zmíněno, při zařizování kuchyně se nesmí zapomenout na dřez, který je sice nejčastěji nerezový, ale samozřejmě ho můžete pořídit i v trochu jiném provedení, a sice v keramické podobě. Keramické dřezy jsou elegantnější, navíc jsou velmi odolné vůči nárazům a také vůči teplotním šokům.

Společně s kuchyňskými dřezy se vybírají také dřezové baterie do kuchyně, u nichž si nechte poradit od odborníků.

Vybavte kuchyň chytrými spotřebiči

To, že do kuchyně nainstalujete mikrovlnnou troubu nebo sporák, to je zcela běžné. Moderní kuchyně by však neměla postrádat další chytré spotřebiče, jako jsou například kuchyňští roboti či tyčové mixéry, které při vaření přijdou vhod.

Do kuchyně samozřejmě patří i kvalitní hrnce. Opět si při výběru hrnců nechte poradit, raději investujte do dražších alternativ, které jsou kvalitnější a mají delší životnost, než abyste kupovali levné hrnce, jež se rozbijí po pár použitích.

Skvělými pomocníky v kuchyni budou i další spotřebiče, jako jsou například multifunkční hrnce, v nichž lze uvařit nejen poctivý vývar, ale také které slouží jako papiňák či pec na chleba. Takové hrnce sice nejsou levnou záležitostí, na druhou stranu díky nim ušetříte na dalších spotřebičích. Co takový multifunkční hrnec neumí, je grilovat maso, proto si kupte také domácí gril patřící do každé moderní kuchyně.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.