Záleží vám na našem životním prostředí? Pusťte se do ekologického čištění s Clear World

4.12.2018 | autor: Redakce PŽ

V současné době stále více společností klade důraz na ekologii, protože aktuální stav životního prostředí je doslova alarmující. Pravděpodobně si ani neuvědomujete, že chemické čisticí prostředky mají vskutku negativní dopad nejen na přírodu jako takovou, ale i na vaše zdraví. Změňte tedy zaběhnuté zvyky, kvůli nimž dochází ke znečišťování vody a dalších přírodních složek, a pusťte se do ekologického čištění s pomocníky od značky Clear World.

Cílem společnosti Clear World je nahradit chemické přípravky běžně používané v domácnostech a organizacích ekologickou alternativou, tedy čištěním párou. Jestliže navíc sáhnete po správném stroji, úklid vám zabere mnohem méně času, navíc si budete pochvalovat, že je čištění efektivnější, jednodušší a hlavně levnější.

S parním čističem ušetříte spoustu peněz

Parní čistič je jednoznačně spolehlivý, výkonný a hlavně ekonomický. Jestliže jste doposud nakupovali chemické čisticí prostředky, zřejmě víte, že se nejedná o zrovna levnou záležitost. Bohužel, mnohé přípravky navíc neplní svůj účel, a potom jste akorát tak zklamaní. Zatímco profesionální parní čistič značky Clear World nabízí efektivní způsob, jak ušetřit nemalé peníze.

Úklid domácnosti v číslech

Zřejmě vás přesvědčí následující čísla, proč investovat do parního čističe. Jestliže měsíčně utratíte za chemické preparáty určené k úklidu okolo 300 až 500 korun, za rok se částka vyšplhá na 4 000 korun, za deset let na 40 až 50 tisíc korun, za 50 let tedy na 200 až 250 tisíc korun, což jsou vskutku závratné částky.

Výhodou parního čističe však je, že nemusíte kupovat žádné přípravky, a tím pádem se do přírody nedostanou skoro žádné škodliviny. Stejně tak vás úklid nebude stát příliš námahy, neboť teplota 150 °C a tlak udržují materiály neustále čisté, a tím nedochází k jejich zanedbávání.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.