Jak obléknout svou postel? Dle posledních trendů!

17.10.2014 | autor: Redakce PŽ

Jak obléknout svou postel? Dle posledních trendů!

Stejně tak jako váš šatník, i ložní povlečení podléhá trendům. Víte, co je aktuálně nejvíce in? Zjistěte to!

Povlečení je v podstatě oblečením pro přikrývku a polštář a je tedy ovlivňováno aktuálními trendy. Bytový designéři ví, co je momentálně v módě a své tipy prozradili!

Originální kombinace, které neruší!

Být originální chce být každá hospodyňka, a tak možná i vy přemýšlíte, jak vybavit svou ložnici. Čím jí dodat eleganci a kreativitu. Co by tak mohlo vzbudit pozitivní závist vašich sousedek a kamarádek, čím je ohromit? Správná volba ložního prádla dokáže mnoho!

Ovšem je nutné originalitu nepřehnat! V opačném případě by totiž mohla přílišná pestrost vzorů či nápadité spojení barev kazit pocit domova a rušit klidný spánek.

Jak vpustit barvy do ložnice!

Barevné kombinace jsou hitem, kterému podlehne každá žena. Mít veselý domov je snem! Jak ovšem barevnost nepřehnat, kde si barvy dovolit lze, a kde se jim raději vyhnout? Pokud si nenecháváte vytvořit design svého domova na míru od bytového designéra, je třeba vše řádné promyslet.

I bílá může být barvou vašeho domova! Krémově bílé povlečení k zakoupení na mujpelisek.cz!

Nejdříve nábytek, teprve pak až doplňky!

Není nic horšího, než nakupovat bytové doplňky ještě před tím, než si místnosti nového domova vybavíte vším nábytkem. Takový postup vyžaduje, aby nábytek ladil k vybraným doplňkům. Pokud chcete, aby byl váš domov vkusně a zároveň moderně zařízený, je nutné vybrat nejdříve styl nábytku a ten následně doplnit a vhodné doplňky. Spolu by vše mělo vytvářet sladěný celek.

 

Batikovaný vzor je opět v kurzu! Jak se vám líbí?

Barevné povlečení

Tou nejsnazší cestou, jak vpustit barvy do svého domova je pořízení barevného ložního prádla. Můžete si dovolit různé provedení, přesně dle vašeho vkusu a potřeb. Moderní jsou nejen jednobarevné zpracování, i geometrické vzory a květiny jsou v kurzu.

Jak obléknete svou postel vy? Budete se řídit trendy nebo svým vkusem?Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář
Hodnocení: 0
Vložil: Terka Neregistrovaný | 2016-06-30 22:05:37
Tak my máme matraci oblečenou skutečně do krásy, od Matrace-Best cz máme potah na matraci "Milostné psaní" a taky nádherné povlečení, mám radost vždy když do ložnice vejdu :)
Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.