S kvalitním kancelářským křeslem vstříc zdravým zádům

25.5.2016 | autor: Redakce PŽ

S kvalitním kancelářským křeslem vstříc zdravým zádům

Trávíte mnoho času u kancelářského stolu, či u počítače? V tom případě jistě víte, že mít kvalitní kancelářské křeslo je velmi nezbytné, abyste vydrželi sedět po celou pracovní dobu bez bolesti. Jste si opravdu jisti, že Vaše kancelářské křeslo je to pravé? Pokud se vracíte domů s bolestmi zad, krční páteře, či celého těla, potom je víte než pravděpodobné, že Vaše křeslo není úplně ideální. Aby se dala kancelářské křesla považovat za skutečně kvalitním, musejí splňovat několik požadavků.

Jeden ze základních požadavků kvalitního křesla je anatomicky tvarovaný sedák, opěrky zad i rukou. Sedák také musí být dostatečně široký a tak akorát měkký, aby nás během sezení nic netlačilo. Výhodou křesel, oproti kancelářským židlím, je také to, že se většinou dají různě polohovat. Tím můžete střídat nejrůznější úlevové polohy. Nastavitelná výška sedu je velmi zásadní pro polohu nohou a tím i celého těla. Nastavitelné područky jsou velkou výhodou pro správné držení paží a tím předcházení tenisovému loktu a dalším nepříjemnostem. Otáčení křesla o 360° je velkou výhodou pro pohodlný pohyb u stolu, stejně jako kolečka na podvozku. S podvozkem se musí nejen snadno manipulovat, ale také musí být pevný a stabilní, aby vydržel každodenní mnohakilovou zátěž. Tlumení nárazu nás brání proti prudkým nárazům na páteř, které mohou vzniknout rychlým dosednutím.

Veškeré tyto požadavky by měli být naprosto zásadní pro výběr toho správného křesla. To, že bude křeslo do kanceláře kvalitní, však nemusí znamenat, že bude také drahé.

Kancelářské křesla za skvělé ceny

Máme pro Vás širokou nabídku kancelářských židlí a křesel s mnoha výhodami:

- Doprava zdarma

- Široký výběr

- Záruka 7 let

- Skvělé ceny

- Zboží skladem – rychlé dodání

Pokud chcete sedět pohodlně a bez bolesti, potom by pro Vás měla být kvalitní křesla do kanceláře jasnou volbou.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.