Byla by pro vás práce realitního makléře to pravé?

13.5.2022 | autor: Redakce PŽ

Přemýšlíte o změně kariéry a tak nějak nevíte, do čeho se pustit? Toužíte po zaměstnání s pestrou pracovní náplní, volným časem podle toho, kdy si ho uděláte, a finančním ohodnocením, jejž si skutečně zasloužíte? Pak pro vás máme jeden tip.

Všechno tohle vám nabídne práce realitního makléře. Nevěříte? Pak o ní zřejmě máte, jako drtivá většina lidí, trochu zkreslené představy. Věděli jste například, že práce v realitách je vlastně podnikání se všemi výhodami a riziky?

Práce, kterou si přizpůsobíte

Jako realitní makléř budete podnikat. Samozřejmě za vámi bude stát zavedená realitní kancelář s dobrým jménem, to vám ostatně přivede zákazníky. Zbytek už ale závisí na vás. Sami si určujete svůj pracovní rozvrh. Někomu vyhovuje pracovat spíš ráno, dalšímu zase odpoledne, někdo se klientům věnuje i v sobotu. Velkou výhodou je, že takové zaměstnání lze perfektně skloubit třeba se starostí o děti. V klidu je odvezete ráno do školy a odpoledne zase do kroužku, schůzky s klienty si naplánujete mezi tím.

Plat realitního makléře se odvíjí od toho, jak je schopný. Na tom ostatně záleží i to, kolik má realitní makléř práce. Ti nejlepší se nezastaví a podle toho vypadá jejich výplata. Možná mezi ně budete patřit rovněž vy!

Co potřebujete, abyste se stali realitním makléřem?

Jako makléř vlastně zastáváte několik rolí v jednom. Jste finančním a právním poradcem, terénním pracovníkem, asistentem, psychologem. Potřebujete k tomu hlavně odhodlání, empatii, schopnost komunikovat a nebát se cokoliv vyřídit. Čím lépe dokážete naplnit přání zákazníků, tím lepším realitním makléřem budete.

Jak se stát realitním makléřem? Máte-li z výše uvedeného pocit, že tahle práce by byla ideální pro vás, ozvěte se realitní kanceláři RE/MAX Anděl. Právě shání posily a ráda vám poskytne stoprocentní zázemí pro rozjezd vašeho podnikání.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.