Lukrativní developerské projekty na Praze 9

30.5.2016 | autor: Redakce PŽ

Bydlení v novostavbě určitě skrývá své výhody, proto po něm prahne také spousta mladých rodin i postarších párů. Jestliže se vaší vyvolenou nemovitostí stal byt libovolné velikosti, jistě byste měli přemýšlet o jeho situování.

Tím by měla být lokalita, v jejíž blízkosti se budou nacházet školy pro vaše děti, obchody, úřady a zároveň možnosti sportovního vyžití, kultury a zábavy.

Zaměřte se na developerské projekty v Praze, jež jsou mimo uvedených věcí i zásobárnou mnohých pracovních příležitostí.

Novostavby Praha 9

Rozhlédnete-li se po jednotlivých městských částech, určitě vaší pozornosti neunikne Praha 9. Ta se dlouhou dobu řadí mezi oblíbená místa. Může za to spousta zelených ploch a parků, které doslova vybízí k pohodlné a ničím narušované relaxaci.

Máme-li v tomto směru být konkrétní, pak se vaší jednoznačnou volbou stane developerský projekt Prosek Park. Ten se nachází aktuálně ve své desáté etapě postupně navazující na předchozí zástavbu. Moderní bytové domy, v nichž jsou desítky jednotek různých velikostí.

Užívat si budete prosklených balkonů, teras a lodžií, dostatečného množství parkovacích míst a dalších výdobytků nadčasového obydlí.

Ostatní novostavby na Praze 9

Jestliže vás Prosek Park zcela neokouzlil, popřípadě jej chcete srovnat ještě s jinými bytovými díly, máte bezpochyby možnost.

  • Nad Kundratkou
  • Rezidence Klánovice
  • Harfa Park
  • Park Hloubětín

To jsou další novostavby Praha 9, jež vás očarují svým situováním, originální architektonickou podobou, přijatelnými provozními náklady a nápaditým řešením vnitřních prostor.

Splňte si svůj dlouhodobý sen o bydlení v hlavní metropoli a využijte k tomu aktuálně dostupné developerské projekty. Nahlédněte do obsáhlého katalogu novostaveb, z nichž si dokáží vybrat i ti nejnáročnější.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.