Výškové práce se nezaleknou ani stísněných a těžko dostupných prostor

25.6.2022 | autor: Redakce PŽ

Oprava střechy, fasády nebo komínu patří mezi náročné a krajně nebezpečné práce, do nichž by se nikdo bez patřičných zkušeností neměl pouštět svépomocí. A to zejména, pokud se jedná o výškovou budovu. Spolehnete-li se na proškolené odborníky, provedou opravu rychle, precizně a s maximálním důrazem na bezpečnost.

Ohledně jakých služeb se můžete na firmu poskytující výškové práce obrátit?

Výškové práce se zaměřují převážně na renovace, opravy, nátěry a zateplení fasád, revize a opravy komínů, instalaci reklamy, montáž světlíků, položení střešní krytiny apod. Jmenované činnosti se provádí jak na rodinných domech, tak na bytovkách, průmyslových a komerčních budovách. V případě atypické stavby či těžko dostupného místa a stísněného prostoru, kam by se klasický mobilní jeřáb nedostal, si též výškové práce Ostrava hravě poradí.

Seznamte se s mobilním přívěsným jeřábem

Chcete-li k budově přistavit běžný jeřáb, budete potřebovat patřičná povolení. Dalším kamenem úrazu jsou úzké uličky či špatná manipulace v centru města. Oproti tomu mobilní přívěsný jeřáb s plošinou se dostane kamkoliv. Váží totiž jen 3,5 tuny, proto se dá snadno naložit na vozík za auto. Ačkoliv se to vzhledem k jeho hmotnosti nezdá, disponuje nosností až 2 400 kg a celkovou výší závěsu 36 metrů. Jelikož je vybaven vlastním pohonem, výrazně je usnadněna manipulace. Kromě toho se dá jednoduše ovládat dálkovým ovladačem. Bezpečnou stabilitu zajišťují teleskopické nohy.

Využijte jeho potenciál na maximum

Mobilní přívěsný jeřáb disponuje bohatým příslušenstvím, jež z něho činí skutečně všestranného pomocníka. Můžete ho navíc osadit paletovými vidlemi nebo kontejnerem, každé o nosnosti 1 000 kg. V případě potřeby přidáte montážní klec o nosnosti 250 kg a přídavný koš vybavený vlastní elektrickou zástrčkou. Výložník je možné prodloužit o 2 metry, kladka navýší nosnost o 2 400 kg. Tento mobilní jeřáb si můžete též pronajmout včetně kvalifikované obsluhy. Podle vašich potřeb to půjde na několik hodin i více dní.

Výškové práce pod drobnohledem

Jak již bylo zmíněno, výškové práce mají vskutku široký záběr služeb. Ať už s pomocí mobilního jeřábu, nebo jen za použití lana vám proškolení pracovníci opraví zatékající střechu, odstraní mech, položí lepenku, asfaltové pásy či střešní krytinu. Nezastaví se ani před eternitovou, plechovou, laminátovou a šindelovou střechou. V rámci služeb můžete též využít rekonstrukci krovu, opravu a renovaci prasklého komínu, opravu prasklin na fasádě a spár mezi panely. Je možné si též objednat pravidelnou údržbu bytových domů, průmyslových staveb, výrobních prostor a komerčních objektů, díky čemuž se výrazně prodlouží jejich životnost.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.